Po Lietuvą kartu su laida „Mes pačios. Vasara“ keliaujanti Nijolė Pareigytė-Rukaitienė apsilankė Kaune. Laikinojoje sostinėje ji ryžosi ne tik šokti nuo 16 metrų aukščio atrakciono, retro automobiliu važinėtis Kauno gatvėmis, bet ir atlikti odos tyrimą, atskeidusį jos praieties klaidas.

 

TV3_Mes_pacios_vasara_Nijole_Pareigyte_Rukaitiene_Odos_analize

 

„Tiesiog vos per keletą minučių sužinojau neįtikėtinų dalykų apie savo odą: drėgmę, porų dydį, elastingumą ir gilesnių jos sluoksnių būklę“, – stebėjosi laidos vedėja, nagrinėdma analizės rezultatus. „Mama, va dabar tai laikykis!“ – sušuko Nijolė išgirdusi, kad šis tyrimas atskleidė ir visus dar vaikystėje nuo saulės spindulių patirtus odos pažeidimus, turėsiančius įtakos ir ateičiai.

 

N. Pareigytės-Rukaitienės vizitas Kaune neapsiėjo ne tik be moteriškų grožio subtilybių, bet ir be adrenalino. Žinoma moteris nutarė išbandyti retro automobilių galią ir savo vizito dalį laikinojoje sostinėje patikėjo kauniečiams vyrams. Grupės „Belkanto“ nariai Donatas ir Giedrius nesvarstydami pakvietė Nijolę aplankyti vietą, kuri pakerėtų bene kiekvieną vyrą.

 

TV3_Mes_pacios_vasara_Nijole_Pareigyte_Rukaitiene_Odos_analize_2

 

Kariniai džipai, retro automobiliai ir triračiai motociklai su stogu – tai tik keltas šios smagios kompanijos išbandytų parodos eksponatų. Tądien miestiečiai galėjo stebėti, kaip Nijolė su dviem vyrukais nardo miesto gatvėmis senuoju amerikiečiu „Dodge“.

 

„Neturiu komentarų“, – pritrūko žodžių N. Pareigytė-Rukaitienė tądien išbandžiusi dar vieną ekstremalią pramogą. Be baimės nušokusi nuo šešiolikos metrų aukščio atraciono-švytuoklės, laidos vedėja stebėjo, kaip jai iš paskos šią pramogą išbando „Belkanto“ vyrukai. Deja, net drąsiausi vyrai, čia atrodė sutrikę. Visa tai TV3 žiūrovai pamatys jau šį šeštadienį 9.30 val. laidoje „Mes pačios. Vasara“.

 

Žiūrovų laukia ne tik kraują kaitinančios pramogos, gražūs laikinosios sostinės vaizdai, senovinių automobilių paroda, atsakymai, kaip išsaugoti jauną odą, bet ir labai svarbi sporto trenerės Rasos Vilkienės treniruotė pilvo presui.

 

„Mes pačios. Vasara“ – šeštadieniais 9.30 val. per TV3!