Nors Seimo narys maestro Vytautas Juozapaitis daugumai atlikėjų yra autoritetas muzikoje, pasirodo, kad jaunoji karta su jo nuomone kartais nesutinka kardinaliai. Būtent taip nutiks ir šio šeštadienio LNK laidoje „Lietuvos superšefas“, kur V. Juozapaičio žodžiai papiktins elektroninės muzikos prodiuserį ir vieną iš laidos dalyvių Vilių Tamošaitį – Gerai Gerai.

 

Juozapaitis_1600x900

 

V. Tamošaičio iššūkiu laidoje tapo deserto gamyba – šioje dvikovoje jis rungėsi su kulinarijos mėgėju, vadybininku Mariumi Daukšu. Paragavęs abu desertus, V. Juozapaitis pateikė ypač originalų jų įvertinimą. „O, štai čia šlapimo buvo pakankamai“, – pakomentavo maestro jam labiau patikusį desertą, kurį gamino M. Daukšas.

 

Komisija 12_1600x900

 

V. Juozapaitis čia pat paaiškino savo sprendimą – pasirodo, labiau patikęs desertas jam imponavo tuo, kad priminė sriubą, kurios atlikėjas norėjo nuo pat vakarienės pradžios. Išgirdęs tokį argumentą, antrojo deserto autorius V. Tamošaitis – Gerai Gerai neslėpė susierzinimo. „Aš tikrai negalvojau, kad Juozapaitis yra toks kaimietis“, – grįžęs į virtuvę, metė V. Tamošaitis. „Nestatau iš savęs kažkokio profesionalo, ar tikrai labai puikiai gaminančio, bet jei jau sėdi komisijoje, tai komentaras, kad „balsuoju už šitą desertą, nes jis man labiau priminė sriubą“ – taip tai jau tiesiog negalima“, – širdo dėl Lietuvos superšefo titulo kovojantis atlikėjas.

 

Vilius_1600x900

 

„Atvirai sakant – taip, susinervinau. Tikrai labai nusivyliau ir tikrai pykstu“, – kalbėjo V. Tamošaitis – Gerai Gerai. Toje pačioje laidoje V. Juozapaitis su žmona Egle pasidalino ir itin originaliomis kulinarinėmis patirtimis, tokiomis kaip kelionėse ragautais žemėje pūdytais ar jaunų berniukų šlapime marinuotais kiaušiniais. Kokius įvertinimus pora ir kiti komisijos nariai skirs penkiems „Lietuvos superšefo“ kovoje likusiems dalyviams, sužinosite jau šį šeštadienį 17 val. per LNK.