Po ilgos pertraukos su trenksmu grįžęs į sceną atlikėjas Gediminas Nadtočis-Natas vos prieš keletą savaičių išleido naują dainą, kurios žodžius patikėjo P. Stalioniui, o muziką A. Martinėnui. Šiandien jis džiaugiasi ne tik nauju, didelio populiarumo sulaukusiu kūriniu, bet ir jo vaizdo klipu.

 

Foto4

Dainininkas atskleidė ir vaizdo klipo idėją. „Ją padiktavo metų laikas, kai pristatėme dainą, gavau daug gerų, skatinančių kurti atsiliepimų, todėl nusprendėme nufilmuoti ir vaizdo klipą. Ruduo yra magiškas laikas, gamta pasidabina gražiausiomis spalvomis, todėl ir nusprendėme nufilmuoti klipą miške, kur atsiskleidžia tikrasis rudens grožis“, – klipo idėja dalinosi Natas.

 

Po šiokios tokios pertraukos Lietuvos atlikėjai savo dainoms vėl pradėjo kurti vaizdo klipus, stengdamiesi dar labiau įprasminti savo kūrinius. Atlikėjas neslepia, kad kūriniui klipas yra labai svarbus, ir džiaugiasi savo gerbėjams pristatydamas pirmąjį savo šedevrą. „Manau, kad klipas dainai yra kaip kūnas sielai, anksčiau dainas leisdavau be klipo, na, tais laikais ir pats „Youtube“ nebuvo mūsų šalyje toks populiarus. Šis klipas yra mano pirmasis karjeroje, todėl man jis yra ypatingas. Jeigu daina stengiesi kažką perduoti klausytojams, tai vaizdas, kuriuo nori įprasminti jau išdainuotus žodžius, viską tik dar labiau sustiprina. Tai tarsi dainos veidas, kurį klausytojams perduodi ne tik žodžiu, melodija, bet ir vaizdu“, – pasakojo atlikėjas.

 

Šiandien 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ įvyks Nato dainos „Laimėjom“ vaizdo klipo premjera – klausytojai ir žiūrovai galės pasimėgauti ne tik išskirtine, spalvota Lietuvos miškų gamta rudenį, bet ir pamatyti vieną brangiausių žmonių atlikėjo gyvenime – jo žmoną Eriką, su kuria dainininkas augina du vaikus.

 

„Klipo gale nusifilmavusi mergina yra mano žmona Erika, kuriai iš visos širdies norėčiau padėkoti už viską, kas man yra gero nutikę gyvenime. Ne veltui dainoje skamba žodžiai – „Laimėjom, vienas kitą mes“. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi šalia turėdamas tokią nuostabią moterį, kuri mano gyvenimui suteikė tiek ryškių ir gražių spalvų!“ – gražių žodžių negailėjo Natas.

 

Išskirtinis atlikėjo interviu ir jo vaizdo klipo premjera jau šį vakarą, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ tik per 2TV.