Neseniai susituokę Arvydas ir Rūta Vilčinskai mielai demonstruoja savo meilę ir tikina, kad dabar jie labai laimingi. Didelis metų skirtumas netrukdo jai liepsnoti, tačiau kas laukia ateityje? Ar jų laimė neišblės? Nerimas dėl ateities privertė šią naują šeimą kreiptis į tarologą. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Vaivos pranašystės“ ketvirtadienį 21.30 val. Leopoldas Malinauskas jaunavedžius pribloškė neįtikėtina žinia: kortos išpranašavo šeimos pagausėjimą.

 

LR_TV_VP_Tarologas Malinauskas

 

„Kortos jums rodo vaikiuką. Prie berniuko prisidės ir mergytė. Gegužės mėnesį jums reikės apsispręsti. Arba įsileisti vaikiuką, kuris stovi už durų. O jeigu jo nenorite, tai labiau saugokitės“, – pranašavo tarologas.

 

LR_TV_VP_Vilcinskai pas tarologa

 

Taip pat jis atsakė į Arvydui ir Rūtai labai rūpimą klausimą: kaip klostysis profesinis jų gyvenimas? „Jums reikia dirbti ir uždirbti. Namas, mašina, drabužiai mus reprezentuoja. Tačiau pinigų ant lėkštutės niekas neatneš. Reikia sugalvoti, pajausti ir mokėti tai daryti. Galbūt Arvydas prikalbins Rūtą užlipti ant scenos ir jūs dainuosite duetu? Jeigu Arvydas nemokys Rūtos muzikuoti, aš ją greičiausiai matysiu kaip savo mokinę ir mokysiu okultizmo. Jai tai miela ir artima. Truputį gilesnis ko nors žinojimas moterį daro filosofę. Kortos taip pat rodo, kad Arvydas vėl viena koja bus Lietuvoje, viena užsienyje. Galbūt važiuosite ten, kur gyvena daug lietuvių. Lietuvoje greit išsisems miesteliai, kuriuose koncertuosite, todėl reikės aplankyti ir užsienį. Tačiau reikia mąstyti apie repertuaro atnaujinimą, repeticijas, daryti viską, kad neįsivyrautų stagnacija. Arvydui labai reikia atsižvelgti į Rūtos patarimus.“

 

LR_TV_VP_Vilcinskai

 

Išgirdusi L. Malinausko pranašystes, Vilčinskų pora sakė nenustebusi: „Leopoldas nieko netikėto nepasakė, net žinia apie mergytę labai nenustebino. Prognozės apie koncertus nudžiugino. Dabar reikia tik dirbti. O prognozė Rūtai irgi buvo taikli. Ji ilgą laiką galvojo, ar verta pasukti į dvasinį pasaulį, todėl džiugu, kad Leopoldas kviečia būti mokine. Kai dar nesimokė būti plaukų stiliste, ji man sakė, kad norėtų būti psichologe. Paskui pradėjo dirbti ir tebesvarsto, ar tai jos vieta. Iš esmės Leopoldas labai daug pasakė apie mūsų gyvenimą.“

 

Ką garsioji būrėja Vaiva Budraitytė mano apie nesibaigiantį apsipirkimą Lenkijoje? Ar taip bus ir toliau? O gal lietuviai sulauks draudžiančių masiškai pirkti svečioje šalyje sankcijų? „Dar visą vasarą lietuviai važinės į Lenkiją. Nemanau, kad Lenkijoje vien dėl lietuvių pakels kainas. Nors gali būti, kad rudenį atsiras antkainis užsieniečiams, o lenkams kainos liks tokios pat“, – spėja būrėja.

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.