Dramatiškiausius gyvenimo įvykius, kurių žinomi žmonės ne visada nori išduoti net savo draugams, sudėti į knygą jau tapo gana madinga. Žurnalistė Laisvė Radzevičienė su savo vyru Vytaru šiemet išleidę knygą apie legendinį aktorių Arvydą Sabonį, prisipažįsta – prakalbinti šią legendą buvo sudėtinga.

 

Laisve_Radzeviciene

„Arvydas nėra itin romantiškas, bet turi labai gerą humoro jausmą, – šio ketvirtadienio vakarą 19.30 val.  LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos žurnalistė. – Žinote, kur jis savo išrinktajai paliko sužadėtuvių žiedą? Ant klozeto bakelio.“

 

L. Radzevičienė prisimins daugybę detalių iš krepšininko šeimos gyvenimo: „Arvydas savo vaikus auklėjo itin griežtai – visada sakė jiems, kad jūs esate po padidinamuoju stiklu Lietuvoje, todėl privalote elgtis nepriekaištingai. Tačiau kai vaikai suaugo, jų santykiai tapo ypač draugiški. Dabar Arvydas su sūnumis atvirai kalba apie merginas. Tėvas nebijo išsakyti savo nuomonės, kuri mergina jam atrodo verta dėmesio, o su kuria į dideles draugystes veltis nevertėtų.“

 

Virtuvės šefas Alfas Ivanauskas ne veltui vadinamas vieno geriausių pasaulyje kulinarinių žurnalų autoriumi – jis dėl savo kuriamų knygų yra pasiryžęs nukeliauti į atokiausius pasaulio kampelius vien tam, kad jo leidiniuose puikuotųsi pačios gražiausios fotografijos.

 

O ką jau kalbėti apie skonio potyrius kelionėse. Vietname Alfas valgė plakančią gyvatės širdį – jos ragaujant reikia stengtis kuo greičiau nuryti viską, kad ši neiššoktų. Be to, užsisakęs tokį delikatesą Alfas stebėjo visą gyvūno išdorojimo procesą. Gyvatės mėsa Vietname ne veltui vertinama – ji laikoma vyrų jaunystės ir stiprybės simboliu, padeda potencijai.

 

Legendinės aktorės Elvyros Žebertavičiūtės gyvenimo istorija taip pat sugulė į knygą. Daugybę įsimintinų vaidmenų suvaidinusi teatro ir kino aktorė prisipažįsta, kad ji nepaisant profesinės sėkmės jaunystėje labai kankinosi, kad yra negraži. Nors silikoninės krūtys ir plastikos chirurgų patobulinimai prieš kelis dešimtmečius dar nebuvo madingi, scenos moterys taip pat iš visų jėgų stengėsi paryškinti savo kūno linijas ir privalumus. „Kai atvykau stotį į aktorinį, buvau taip apsirengusi, kad bobutės gatvėje rėkė, kad aš papus pamesiu”, – prisimena aktorė.