Šį sekmadienį kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos balsas“ dar kartą pateisino savo kaip stipriausio vardą – tiesioginėje antrosios finalistų kovos transliacijoje dalyviai sukūrė nepamirštamą šou, o jų kovai savo pasirodymu pradžią davusi grupė SEL, pateikė siurprizą – po savo dainos Egidijus Dragūnas nusprendė atsisėsti į mokytojo kėdę ir komentuoti visų dalyvių pasirodymus.

 

Edita (Small)

 

Tokio šios skandalingos asmenybės sprendimo nesitikėjo niekas, o Egidijus Dragūnas patikino, jog ir pats nesitikėjo, kad šiame projekte galės pamatyti tiek daug galingų balsų.

 

Grazvydas (Small)

 

„Jaučiuosi tarsi dabar būčiau Niujorke, o man mano dainą dainuotų Beyonce. Labai gerai, aš perku šitą dainos versiją“,- taip Egidijus Dragūnas atsiliepė apie su juo kartu koncertuojančios KAIA ir Paulinos Paukštaitytės pasirodymą, kuriame merginos dainavo jo dainą „Muzika“. Tačiau visų netikėtumui iš karto po šios dainos merginos buvo pasiųstos sėstis į „pavojingąją zoną“- žiūrovų palaikymo joms neužteko.

 

IMG_0010 (Small)

 

„Ir toliau darykite tai, kam gimėte, ir toliau užsiimkite muzika ir niekada nepasiduokite ir vieną dieną tapsite tokia didelė žvaigždė, kaip aš“,- Gabijai Aleknavičiūtei kalbėjo Egidijus Dragūnas. O „Žemaitukams“ nepagailėjo ir skandalingesnių patarimų: „Jeigu nori būti tikru dainininku reikia rūkyti žolę… Vaikinai, jums trūksta daugiau techno“.

 

IMG_0031 (Small)

 

Visiškai pasikeitusiu sceniniu įvaizdžiu nustebino Ingos Jankauskaitės komandos dalyvis Gražvydas Sidiniauskas – jis scenoje pasirodė su jam visiškai neįprasta daina, po kurios Egidijus Dragūnas negailėjo pagyrų ir pripažino, kad jautėsi, kaip labai geram koncerte.

 

IMG_0073 (Small)

 

„Pirmą kartą scenoje galiu laisvai judėti, kas anksčiau man būdavo iššūkis. Ši daina pažadino manyje visiškai kitokį elektroninį stilių. Būtent dėl šios dainos truputėlį koregavau savo balso tembrą, valgydamas tam tikrą maistą, stengiausi jį padaryti dar labiau užkimusiu, kad atspindėtų mano pasirodymo koncepciją“,- dar prieš lipdamas į sceną kalbėjo Gražvydas.

 

KaiaPaulina (Small)

 

Donato Montvydo koziriu laikoma Monika Marija Paulauskaitė ir vėl iš savo kėdžių pakėlė žiūrovus ir sužavėjo mokytojus.

 

Kristina (Small)

 

„Jei aš turėčiau tokį balsą, aš nežinau ką daryčiau, bet čia turbūt šiandien čia nesėdėčiau. Svarbiausia, kad po tokių projektų, dalyviai nepamestų savo kelio muzikoje“,- po Monikos pasirodymo kalbėjo SEL.

 

Monika (Small)

 

Vienas įsimintiniausių vakaro pasirodymų tapo Leono komandos narės Kristinos Radžiukynaitės daina – mergina, atlikdama Beyonce „Drunk in love” surengė kvapą gniaužiantį akrobatinį pasirodymą ore ant juostų, kuriam Kristina ruošėsi visą mėnesį. Tačiau mokytojai šį kartą Kristinos pasirodymą įvertino ne pačiais geriausiais žodžiais, sakydami, jog merginai kažko pritrūko, nors sukurtas šou buvo įsimintinas.

 

Paulina (Small)

 

Kaip ir pirmojoje tiesioginėje kovoje, taip ir šiandien, dalyviai po pasirodymų atsidūrė saugioje ir pavojingoje zonoje. Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė: KAIA ir Paulina Paukštaitytė, Vilius Popendikis, Paulina Skrabytė, Gabija Aleknavičiūtė ir Edita Bodrovaitė – Rukienė.

 

Zemaitukai (Small)

 

Paskelbus antrąjį balsavimo raundą, iš projekto iškrito dar du dalyviai: Vilius Popendikis ir Gabija Aleknavičiūtė, o likę aštuoni finalistai jau rytoj pradės ruoštis paskutinei tiesioginei kovai, po kurios, sausio 7 dieną, lauks grandiozinis pusfinalis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.