„Gėda, gėda už svetimą poelgį, svetimą išdavystę, ypač, kai tu nesitiki, net baisiausiam sapne ar košmare negalėjai šito įsivaizduoti… Draugui, bendražygiui, kolegai tu suteiki begalinį pasitikėjimo kreditą, o jis tuo pasinaudodamas, tau meluodamas, tau už nugaros viską slėpdamas, tave tiesiog išduoda ir apvagia“, – tokiais žodžiais jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ itin atvirą interviu pradės muzikos prodiuseris, legendinės grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis.

 

F012150L 3.MXF_snapshot_12.22.112

Su 52-ejų Aru Vėberiu laidos kūrėjai susitiko Panevėžyje. Pastaruosius penkerius metus šis miestas tapo jo naujais namais po to, kai sutiko mylimąją Martyną ir susilaukė sūnaus. Muzikantas atviras – kalbėti apie tai, kas nutiko tarp jo ir scenos kolegos Alano Chošnau vis dar labai sunku.

 

Po netikėtos žinios apie tai, kad legendinė grupė „Naktinės personos“ nutraukia veiklą, praėjo ketveri metai. Iki šiol nė vienas grupės narių – nei Aras Vėberis, nei Alanas Chošnau nekalbėjo apie tai, kas atsitiko, kad po kelių dešimtmečių bendro darbo jie pasuko skirtingais keliais. Šiais metais grupei sukaktų 30 metų, tačiau, kaip įprasta scenos senbuviams, nebus nei koncertų arenose jubiliejaus proga, nei albumo su geriausiomis dainomis. Vietoj šventės – atviras Aro Vėberio interviu apie tikrąsias grupės iširimo priežastis, ir, kaip pats sako, nusivylimą buvusiu scenos kolega.

 

„Nebegaliu ir nebenoriu tylėti. Visi „Naktinių personų“ gerbėjai ir dirbantys muzikos srityje turi pagaliau sužinoti tiesą“, – teigs Aras Vėberis.

 

Visa išdavystės istorija – gyvenimo būdo laidoje „Nuo…iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

 

VIDEO