Daugybę metų buvo tvirtinama, kad ne dydis svarbu, o tai, ką vyras veikia lovoje. Neįtikėtina, tačiau naujausių tyrimų duomenimis įrodyta, kad vyrai galintys pasigirti didesniu vyrišku pasididžiavimu yra patrauklesni priešingos lyties atstovėms.

 

Kanados ir Australijos mokslininkų tyrime dalyvavo 105 dailiosios lyties atstovės, kurios turėjo įvertinti skirtingų vyrų patrauklumą. Moterys žiūrėjo kompiuterinėmis programomis sukurtus vaizdo įrašus, kuriuose pasirodydavo skirtingo ūgio, sudėjimo vyrai, turintys skirtingo dydžio lytinius organus. Patrauklumą joms reikėjo vertinti, nekreipiant dėmesio į veido bruožus ir plaukus. Jos turėjo įvertinti vyrų seksualinį patrauklumą nuo 1 iki 7 balų.

 

Tačiau vyrai neturėtų skubėti imtis visų priemonių, kad jų lytinis organas būtų didesnis. Taip, moterims dydis svarbu, tačiau nemažiau svarbūs kiti fiziniai dalykai. Jos geriau įvertino tuos vyrus, kurie ne tik galėjo pasigirti didesniu lytiniu organu, bet ir buvo aukštesni, atletiškesni, proporcingesni. Patrauklumas labai priklauso nuo vyro ūgio ir varpos dydžio santykio. Kuo aukštesnis vyras, tuo jo lytinis organas atrodo mažesnis ir atvirkščiai.

 

Paaiškinimas, kodėl moterys kreipia dėmesį į vyro lytinio organo dydį, slypi priešistoriniais laikais, kai mūsų protėviai dar vaikščiojo be drabužių. Manoma, kad pagal dydį moterys rinkdavosi tinkamiausią partnerį, su kuriuo galėtų susilaukti sveikiausių ir stipriausių palikuonių.