Apkūni mergina su balta pūsta nuotakos suknele – misija (ne)įmanoma? Ar gali link altoriaus plaukianti balta gulbė būti didesnio nei S ar M dydžio ir vis tiek atrodyti patraukliai? Pirmojo Lietuvoje plius dydžio realybės šou „Dydžio (r)evoliucija“ dalyvės jau šiandien įrodys, kad nuotakos grožis ir elegancija tikrai nepriklauso nuo moters kilogramų. Bet tai dar ne viskas – vienai iš projekto merginų šį vakarą liesis laimės ašaros – filmavimo aikštelėje pasirodys jos vaikinas.

 

DYDZIO REVOLIUCIJA laida-4 5 (Small)

 

„Dar yra tokių, kurie mano, kad stambesnės merginos nesulaukia vaikinų dėmesio ar žvilgsnių. Tai tik mitas – mano vaikinas pats yra sportininkas, bet jam aš patinku, kokia esu, iš manęs jis nereikalauja kažkokių standartų atitinkančios figūros,“ – prieš pasirodymą su vestuvine suknele kalbės šou dalyvė Aurika.

 

DYDZIO REVOLIUCIJA laida-4 6 (Small)

 

Jos vaikino Andriaus staigmeną LNK žiūrovai išvys jau šį pirmadienį, o išskirtinę medžiagą iš iškilmingiausios ir gražiausios „Dydžio (r)evoliucijos“ užduoties žiūrovai galite pamatyti jau dabar.

 

 
DYDZIO REVOLIUCIJA laida-4 7 (Small)

 

„Vestuvinė suknelė nėra lengvas, visomis prasmėmis, drabužis – tai sudėtinga konstrukcija, joje daug medžiagos, suknelė sunki, nepatogi judėjimui. Taip pat, kai kurios moterys mano, kad stambesnė mergina baltoje suknelėje atrodys dar stambesnė ir todėl mažiau pasitiki savimi. Galiu nuraminti, kad tinkamai parinktas suknelės modelis šią „problemą“ tikrai išsprendžia“, – aiškino vienas iš šou komisijos narių, mados dizaineris Robertas Kalinkinas.

 

DYDZIO REVOLIUCIJA laida-4 8 (Small)

 

Merginų likimus projekte Robertas Kalinkinas sprendžia kartu su visa komisija – plius dydžio mados namus atidariusia Erika Vitulskiene, fotografu ir socialinių tinklų žvaigžde Nagliu Bierancu bei TV prodiusere Laura Paukšte.

 

naujoke dovile (Small)

 

„Sprendžiant, kuri mergina turi atsisveikinti su šou, tarp komisijos narių kyla daug kivirčų – juk visi atstovaujame skirtingoms sferoms ir skirtingai įsivaizduojame šou nugalėtoją. Vestuvinių suknelių demonstravimo užduotį dar apsunkino ir tai – dabar jau galiu atskleisti – kad pasirodė dvi naujokės, kurios tikrai nebuvo prastesnės už senbuves. Tai buvo visomis prasmėmis ypatingas vakaras“, – sako R. Kalinkinas.

 

naujoke IEVA (Small)

 

Naujokės – 23 m. skandalingu elgesiu viename vasaros realybės šou išgarsėjusi Ieva ir 31 m. išskirtinio grožio dviejų vaikų mama Dovilė – kaip ir kitos merginos dalyvavo „Dydžio (r)evoliucijos“ atrankoje ir pateko į geriausiųjų dvidešimtuką. Deja, po pirmosios itin atviros merginų fotosesijos Vilniaus miesto gatvėse joms teko atsisveikinti su projektu. Į šou merginas sugrąžino LNK žiūrovai, už savo favorites balsavę televizijos portale.

 

Tarptautinio pripažinimo sulaukęs apkūnių gražuolių realybės šou Lietuvoje vyksta jau antra savaitė – čia plius dydžio merginos varžosi dėl pirmosios šalyje plius dydžio žvaigždės vardo. Kol kas jų liko tik aštuonios – ir jos visos puikiai supranta, kad nugalėtoja galės būti tik viena. Šį vakarą komisijos sprendimas nustebins visus. Intriguojanti ir nenuspėjama realybės šou „Dydžio (r)evoliucija“ savaitė prasideda jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.