Dainininkė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė laidoje KK2 šį antradienio vakarą 19.3 per LNK prisimins savo pašėlusios jaunystės laikus. Gražuolė pasakos, kad būti įžymybe Lietuvoje – labai pavojinga, kadangi alkoholio liūnas yra įtraukęs ne vieną talentingą menininką.

 

Pareigyte_1280x720

Daugybę metų vakarėliuose praleidusi Nijolė Pareigytė pripažįsta, kad gėrė tiek kiek įpildavo. Dainininkė nesigėdydama pasakoja, kad išgėrusi ne kartą puldavo aiškintis su savo vyru.

 

„Būdavo santykių aiškinimaisi: „Tai kodėl tu man pasakei ta? Kodėl pasakei aną?“. Ir taip žiūri, kad jau švinta, ir jau visas vakaras praėjo“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos N. Pareigytė.

 

Tačiau Nijolė suprato, kad stikliukas ir šeima – nesuderinami dalykai. Moteris priėmė sprendimą užsikoduoti. Nijolė pasakos, kad ji užsikodavusi jau yra 9 mėnesius ir per tą laiką neragavo alkoholio visiškai.

 

„Tai yra psichologiniai dalykai, man tai padėjo stiprinti norą, nusiteikimą. Man padėjo psichoterapeutas apsispręsti, kad tikrai atsisakau alkoholio“, – sakė N. Pareigytė – Rukautienė.

 

Nijolė teigia, kad yra mačiusi ne vieną pavyzdį, kaip alkoholis pakeičia žmones. Paskutinis pavyzdys – Vilmanto Dilio sukurtas laužas Natalijos Bunkės kieme, kur supleškėjo brangūs dainininkės daiktai.

 

„Mes dar penktadienį buvome su jais – ir Bunkus, ir Dilys, ir Bunkė. Buvome susitikę“, – lemtingą vakarą prisiminė grupės „69 danguje“ atlikėja.

 

Nijolė mato daug teigiamų alkoholio atsisakymo aspektų: „Pagražėjo oda, pagerėjo savijauta, atsirado daugiau laiko viskam – šeimai, draugams, sau. Tapau netgi bibliotekos globėja, ten esu labai vertinamas žmogus“.

 

Dainininkė net tapo pavyzdžiu kitiems – į Nijolę kreipiasi alkoholio vartojimo problemų turintys žmonės: „Į mane kreipiasi ne tik draugai, pažįstami, bet ir svetimi žmonės, kurie rašo, klausia, kaip tai padariau. Aš labai džiaugiuosi šia gražia misija. Ir aplinkui žmonės labai daug kas atsisako alkoholio, nes gal nebemadinga gerti?“.