Naujausios Lietuvos elito naujienos: jau šį antradienio vakarą 20.00 val. per BTV „Dviračio šou“ – reportažas apie tai, kaip Lietuvos elito elitiniam atstovui Mariui Gellažnykui, kurį vaidins aktorius Mantas Stonkus, seksis ieškoti teisybės. Vakarėlių liūtu tituluojamam vyrui buvo nugydytas pirštas. Tyčia. Ir to ėmėsi pats Frankenšteinas.  Kaip Mariukas atsidūrė pas baisųjį daktarą? Ir kas atsitiko jo pirštui? Ar tikrai tas chirurgas toks baisus, į literatūrinį herojų panašus? O gal Mariukas buvo paprasčiausiai neblaivus?

 

BTV „Dviračio šou“  reportažas atsakys į fundamentalius šios rezonansinės bylos klausymus. Teisėjui parūps: ką gi jam daryti su Gellažnyko pirštu? Kur jį kišt? Ar vakarėlių liūto, skirstančio žmones į veislinius ir nelabai,  M.Gellažnyko ir jam pakenkti norėjusio Frankenšteino akistata atneš kokių nors rezultatų? Kuris iš šių dviejų vyrukų klysta – chirurgas ar metalurgas?

 

Teisėjui paklausus ar bylos dalyviai norėtų susitaikyti ir paspausti vienas kitam ranką, susilaukė tiktai paniekos ir pykčio. „Aš jau jam vieną kartą ranką padaviau – turėjo vokiečiai taisyt“, – teismo salėje nesivaldydamas sušuks buvęs brangių ir falsifikuotų rūbų parduotuvės savininkas.

 

„Tai kas ką išvadino šundaktariu, Frankenšteinu ir besmegene dilda, besivoliojančioj pievutėj? Ai, soriukas, čia iš kitos bylos – proceso eigą bandys kreipti teisėjas. Jis susidomės, kodėl Gellažnykas, manydamas ,kad tai ne daktaras, o Frankenšteinas, ryžosi pas jį gydytis. „Pats nevažiavau. Draugai atvežė“, – pasakojo Vilniaus vakarėlių liūtu tituluojamas M. Gellažnykas, kuris prisipažino, kad gydymo metu buvo neblaivus.

 

Gellažnyko piršto analizė – jau šį antradienio vakarą 20.00 val. „Dviračio šou“  per BTV!