Didelio žiūrovų susidomėjimo praėjusią vasarą sulaukusios pramoginės pažintinės TV laidos „Gyvenu čia“ kūrybinė grupė vėl kelia sparnus ir leidžiasi į kelionę per Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus. Šiemet kelionių įspūdžiais televizijos ekrane dalinsis du laidos vedėjai – prodiuseris Saulius Novikas ir Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Goda Petkutė. Skirtingų kartų žvilgsnis, patirtis ir gyvenimiškos įžvalgos; daug staigmenų, nuotaikingų kelionės akimirkų ir nepakartojamas Lietuvos kraštovaizdis iš paukščio skrydžio.  TV laidos „Gyvenu čia“ komandos keliones galėsite stebėti jau nuo gegužės 2 dienos, kiekvieną šeštadienį, 10.00 val. per Lietuvos ryto televiziją.LR_TV_Gyvenu cia_Aktore Goda Petkute (1)

 

Iki vėlyvo rudens  keliausianti kūrybinė grupė TV laidose pristatys skirtingus mūsų šalies kampelius, padės atrasti naujas lankytinas vietas, įvairaus laisvalaikio galimybes, kalbins sveika gyvenimiška filosofija alsuojančius žmones ir ne tik. Savo laidose galimybę Lietuvos kraštovaizdžiu gėrėtis ir iš paukščio skrydžio.

 

„Dažnas iš mūsų daug keliauja po svečias šalis, bet mažai tepažįsta savo kraštą. O juk mūsų Lietuvoje įdomybių apstu įvairiam skoniui ir visiems gyvenimo atvejams. Mūsų tikslas – kelti pozityvų mūsų krašto įvaizdį mūsų pačių akyse. Pažinkime savo kraštą ir jo žmones, nes džiaugtis ir didžiuotis tikrai turime kuo. Tik ne visada užtenka laiko, noro ar įkvėpimo tai pastebėti ir įvertinti. Stengsimės įkvėpti ir pažadinti prisnūdusius, raginsime keliauti, padėsime atrasti ir pažinti. Keliaukite kartu su mumis, keliaukite ir patys!“, – laidą pristato prodiuseris S. Novikas.

 

 

„Gyvenu čia“  – šeštadieniais 10.00 val. per „Lietuvos ryto“ TV