Nors sekmadienį LNK eteryje sulauksime dar tik trečios legendinio muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ laidos, aistros čia kunkuliuoja pilnu pajėgumu. Šį sekmadienį apogėjų pasieks nuo pat pirmos laidos augęs konfliktas tarp atlikėjos Natalijos Bunkės bei komisijos narės, reklamos specialistės ir atlikėjos Dovilės Filmanavičiūtės – Miss Sheep.

 

Žvaigždžių duetai

 

Iki šiol N. Bunkės ir aktoriaus Martyno Vaidoto duetas sulaukdavo komisijos kritikos ar net pašaipų dėl neva per giliai interpretuojamų temų. D. Filmanavičiūtė net pakomentavo, kad jai tokie pasirodymai yra visiška beprasmybė. Galbūt todėl trečiai laidai N. Bunkė ir M. Vaidotas ėmėsi kitos taktikos – pasirodymo iki įrašo jie nerepetavo nei karto, tačiau ir tai sulaukė kandžių vertinimų.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Martynai, kol tu galvojai, kad dainuoji su pop scenos diva – nors ji iš tikrųjų tokia nėra – kažkaip jums nesisekė. Bet pagaliau Natalija grįžo į savo vaidmenį – štai normali fyfa, išėjo su biču į kiną. Tada ir tu atradai savo vaidmenį. Nesakau, kad tu durnelis, bet žinai, visi tie Natalijos vyrai anksčiau ar vėliau…“ – nedviprasmiškai nutęsė D. Filmanavičiūtė – Miss Sheep, nedelsdama skyrusi ir savo įvertinimą, kuris pritrenkė visus.

 

Žvaigždžių duetai

 

„Tai yra mano normalus moteriškas kerštas“, – taip savo sprendimą komentavo D. Filmanavičiūtė. „Natalija pagavo mane užkulisiuose valgančią spurgą, ir sako: nu žinai, jeigu pusė tavęs, tai gal ir grupę paimčiau… Tai va dabar ir turėkis“, – nukirto Miss Sheep.

 

Žvaigždžių duetai

 

Kol visi bandė susigaudyti netikėtai sprogusioje situacijoje, N. Bunkė susigaudė pirmoji. „Blemba, kaip prastai, tai dabar teks tikrai į grupę imt, o ką…“, – sarkastiškai gūžtelėjo pečiais atlikėja.

 

Žvaigždžių duetai

 

Toliau vairą perėmė kita komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė, tačiau ją greit nutraukė ta pati D. Filmanavičiūtė. „Aš labai nemėgstu patyčių. O jūsų pasirodymą būtų galima pritempti prie tos temos. Negražu taip tyčiotis iš tokio jaunuolio“, – pradėjo R. Ščiogolevaitė, kalbėdama apie M. Vaidotą. „Rūtele, nu kada fyfa iš krepšininko nesityčiojo?“ – metė D. Filmanavičiūtė. Po šių žodžių daugelis iškart prisiminė neseniai tarp N. Bunkės ir jos buvusio širdies draugo, krepšininko V. Dilio įsiplieskusį konfliktą ir skyrybas.

 

Žvaigždžių duetai

 

Situaciją glaistyti bandė ir laidos vedėjai, ir kiti komisijos nariai, ir net N. Bunkės partneris M. Vaidotas. Kokį įvertinimą duetui skyrė D. Filmanavičiūtė? Kodėl poros pasirodymas R. Ščiogolevaitei priminė patyčias? Visi atsakymai ir pačios ryškiausios emocijos – legendiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!

 

Žvaigždžių duetai