„Kam priešai, kai tokie draugai?“ – išgirdusi LNK laidos „Šiandien. Po metų“ dalyvės Jurgos istoriją, apstulbo Agnė Jagelavičiūtė.

 

SPM 8 Laida Jurga 2

 

Į studiją dalyvė Jurga atvyko sutrikusi ir nelaiminga. Simpatiška moteris atvirai pasakojo niekada gyvenime nesijautusi graži ir mananti, kad jai labai trūksta pasitikėjimo savimi. Lyg to būtų maža, labai greitai patyrė, ką reiškia ir viešas visuomenės neigiamas vertinimas. Vieną dieną nusprendusi išdrįsti ir surizikuoti, Jurga socialiniame tinkle pasidalino savo nauja nuotrauka. Labai greitai po ja pasipylė komentarai. Tiesa, ne visai tokie, kokie moterį galėtų nudžiuginti. Jurga nustėro, kiek blogų ir žeidžiančių komentarų sulaukė iš savo vadinamųjų draugių. „Tu žinai, gal pradėk fotografuotis nugara?“ – išgirdusi vieną iš komentarų, Agnė Jagelavičiūtė neteko žado ir net pasitikslino, ar teisingai išgirdo?

 

SPM 8 Laida Jurga 3

 

Moteris sako jau pavargusi nuo piktų ir įžeidžiančių replikų, todėl pasiryžo kardinaliems pokyčiams: „Per metus laiko taip paruošiu savo kūną ir pasidarysiu tokią fotosesiją, kad atrodysiu graži ne tik sau, bet ir visiems aplinkiniams. Ir jeigu kas nors pasakys, kad negražu, patikėsiu, kad tai iš pavydo“, – jau drąsiau laidos „Šiandien. Po metų“ studijoje kalbėjo dalyvė.

 

SPM 8 Laida Jurga 4

 

Moters istorija studijoje sukėlė didžiulį palaikymą ir ovacijų bangą. O laidos vedėjos patarimas apvertė Jurgos gyvenimą aukštyn kojom: „Atsikratykite netikrų draugų, nes jie, žinokit, daug blogiau nei kilogramai“, – tokį nuoširdų Agnės Jagelavičiūtės patarimą išgirdo dalyvė išeidama iš LNK studijos.

 

SPM 8 Laida Jurga 5

 

Atrodo, jog pakako tik šių padrąsinančių žodžių, kad Jurga imtųsi permainų savo gyvenime. Ji tą pačią dieną grįžusi namo nusprendė, jog laikas išsirinkti tikrus draugus, o visus tuos, kurie linki blogo, ištrinti iš savo gyvenimo. Jurga pradėjo sportuoti, ėmė vis labiau pasitikėti savimi, pasidarė seksualią fotosesiją ir jos rezultatais pasidalino laidoje „Šiandien. Po metų“. Dabar ji džiaugiasi gyvenimu ir sako supratusi, jog neverta gaišti laiko su pavydžiais ir bloga linkinčiais draugais. Sėkmingi žmonės renkasi, kad juos suptų tokie patys – sėkmingi. Taip padariusi Jurga jaučiasi graži ir laiminga.

 

SPM 8 Laida Jurga 6

 

„Pasitikėti savimi – labai rimtas pažadas. Žiūriu į jus ir man net nereikia klausti, ar jums pavyko“, – akivaizdžiais pokyčiais džiaugėsi Agnė Jagelavičiūtė. Prieš metus į studiją atvykusi moteris jau nė kiek nepriminė dabartinės Jurgos. Pasitikinčios savimi, laimingos ir seksualumu žavinčios moters istorija įkvėps turbūt kone kiekvieną Lietuvos moterį.

 

SPM 8 Laida Jurga 7 SPM 8 Laida Jurga 8

 

Drąsios ir pamokančios istorijos jau šį trečiadienį 20 val. laidoje „Šiandien. Po metų“ tik per LNK televiziją.