Advokatas Gintaras Černiauskas suka į politiką – kandidatuos į Kauno merus. Teisininkas visuomenėje išpopuliarėjo tuomet, kai skandalingoje mergaitės byloje stojo ginti Laimutės Stankūnaitės. Šio trečiadienio LNK laidoje KK2 vyras sutiko atverti savo naujų namų duris.

 

cerniauskas_1 (Small)

 

Visai neseniai G. Černiauskas nusipirko 600 kvadratinių metrų pilį prestižiniame Kauno Ąžuolyno rajone. „Kai sužinojau, kad šis namas parduodamas, iškart susidomėjau“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės G. Černiauskas.

 

Cerniauskas_2 (Small)

 

Anksčiau namas priklausė turtuoliui Bronislovui Lubiui ir žmonai Lydai. „Šį namą pastatė buvęs premjeras Bronislovas Lubys. Jis pastatytas 1999 metais. Viskas, kas čia sukurta, – jo darbo rezultatas ir man asmeniškai labai gražu ir patogu. Namas tikrai patogus ir šiuolaikiškas, viskas apgalvota“, – kalbės G. Černiauskas. Šalia namo esančiame dideliame kieme – baseinas ir lauko SPA.

 

Cerniauskas_3 (Small)

 

Advokato klientai – įtakingiausi Lietuvos žmonės. G. Černiauskas vėl neseniai pasirodė spaudoje, kai teisme buvo išteisinta Lietuvos krepšinio federacija, viešbutis „Romantika“ ir krepšinio federacijos atstovai.

 

Cerniauskas_4 (Small)

 

„Aš turėjau labai daug garsių klientų – Šabtajus Kalmonovičius, Gintaro Petriko byloje“, – sakys G. Černiauskas.

 

Cerniauskas_5 (Small)

 

Teisininkas teigia, kad nors jo gyvenime šiuo metu nieko netrūksta, bet ateina laikas, kai norisi visuomenei atiduoti duoklę, todėl vyras nusprendė pasukti į politiką: „Ateina tam tikras momentas, kai turi pasidalinti. Mano vaikai turi gyventi čia, tai labai gražus miestas. Aš esu nusiteikęs laimėti, einu dėl pergalės“.

 

Cerniauskas_6 (Small)

 

Dabartinė advokato santuoka – antroji, tačiau advokatas teigia, kad meilė vis dar tokia pat liepsnojanti. „Kartu esame jau 15 metų. Kartu dirbame, atostogaujame. Mes visus 15 metų esame susikibę už rankų. Mes net kiekvieną vakarą atsigulame į lovą ir susikimbame už rankų. Tai yra didžiausia gyvenimo dovana, kai esi mylintis ir mylimas“, – kalbės G. Černiauskas.

 

Cerniauskas_7 (Small)

 

Visą reportažą apie advokato gyvenimą ir jo naujus namus žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min., per LNK.