Jau rugsėjo 2-ąją, sekmadienį, 19.30 val. Vilniaus Katedros aikštėje įvyks tai, apie ką žiūrimiausia televizija Lietuvoje kalbėjo ištisą vasarą – pagaliau bus atvertos durys į jubiliejinį, dvidešimtąjį, TV3 televizijos sezoną, žadantį nepamirštamą intelektualių, kokybiškų ir išskirtinių pramogų sprogimą. Pirmą kartą Lietuvoje TV3 televizija ištikimiausiems savo žiūrovams padovanos nenutrūkstamą trijų valandų muzikos, teatro ir specialiųjų efektų šou su jį iškilmingai užbaigsiančiu – sostinės naktiniame danguje TV3 jubiliejaus startą paskelbsiančiu – fejerverkų lietumi. Šiai akimirkai ypač ruošiasi infošou „Be komentarų“ trijulė – naujasis laidos veidas Algis Ramanauskas, Sandra Daukšaitė ir Džiugas Siaurusaitis.

 

Štai sostinės lauko kavinėse ir terasose vakaroję vilniečiai stebėjo neįprastą vaizdą: charizmatiškoji kompanija po gatves stumdė vežimėlį, ant kurio puikavosi ne kas kitas, o naujojo TV3 sezono šauklio – infošou „Be komentarų“ vedėjų stalas su mikrofonais. Džiugas, Sandra ir Algis, keliaudami sostinės Gedimino prospektu, atrodė nemenkai susirūpinę. Pasėdėję viename skvere, jie stūmė vežimėlį į kitą skverą, tarsi dairydamiesi patogesnės vietos, kažką karštai diskutavo, juokėsi ir net dainavo.

 

Pasirodo, jog ši improvizacija – ne „Be komentarų“ trijulės pokštas, o ypatinga repeticija prieš jau šį sekmadienį 19.30 val. įvyksiančią įspūdingą TV3 sezono atidarymo ceremoniją. Išskirtiniame renginyje trijulė atliks itin svarbų vaidmenį. Repeticijos metu po Vilnių keliaunančios eterio žvaigždės mielai pozavo praeiviams, tačiau prie savo stalo nė iš tolo neprileido vienintelės savo kompanijoje buvusios moters. Kodėl Džiugas ir Algis taip elgėsi? Ši intriga tiesioginiame TV3 eteryje ir gyvai Vilniaus Katedros aikštėje išaiškės jau rugsėjo 2-ąją.

 

TV3 dvidešimtmečio atidarymo šventė, kaip ir jubiliejinis televizijos sezonas, žiūrovus nukels į žinomiausias animacines ir visų laikų geriausias kino juostas: į jų herojus įsikūnys visas TV3 žvaigždynas. Greta „Be komentarų“ trijulės, scenoje šėls filmų personažais tapę Mindaugas Stasiulis, Jurijus Smoriginas, Marijus Mikutavičius, Jurgita Jurkutė, Ieva Stasiulevičiūtė, muzikos scenos virtuozai – Justinas Lapatinskas ir Sasha Song, Mantas Jankavičius ir Ieva Narkutė, Rūta Ščiogolevaitė ir kiti.

 

Visas TV3 žvaigždynas, žymiausi Lietuvos dainininkai, geriausia muzika, pribloškiantis ugnies spektaklis ir visą programą vainikuosiantys Vilniaus dangų nutvieksiantys fejerverkai – jau rugsėjo 2-ąją gyvai Vilniaus Katedros aikštėje ir tiesiogiai per TV3.

 

TV3 dvidešimtojo sezono atidarymas – rugsėjo 2-ąją, sekmadienį, 19.30 val., transliuojamas tiesiogiai iš Katedros aikštės!