Išgyvenantis tikrą muzikinį renesansą atlikėjas Alanas Chošnau vieną po kitos pristatinėja naujas dainas ir ruošiasi koncertiniam turui po Lietuvą. Paniręs į solinę karjerą, vyras atvirauja, kad kartais gerai dainai parašyti užtenka ir penkių minučių.

 

alanas

„Atsisėdi prie pianino, pradedi groti, žiūrėk jau ne tik groji, bet ir dainuoji ir po penkių minučių turi pilną dainą, atrodo, kad kažkokia dievybė pro tave praeina“, – sako Alanas.

 

Atvykęs į LNK laidą „Šeškinės 20“ vyras atviravo, kad šiuo metu nebijo eksperimentuoti ne tik muzikoje, bet ir su savo kūnu. Kol vieni žiemą maudosi lediniame vandenyje, kaip laidos viešnia Aistė Pilvelytė, Alanas nusprendė visą savaitę badauti ir gerti tik vandenį.

 

„Norėjau pamatuoti save, patikrinti ar sugebėsiu, nes tai nėra taip lengva. Pradėjau pamažu, nuo protarpinio badavimo ir vis didinau tarpus, vėliau taip šoviau. Niekad negalvojau, kad taip gali pykinti nuo vandens, nes tu gali gerti tik vandenį, arbatą, kavą. Šeštą dieną pajutau tokį palengvėjimą, atrodo, vau, viską gali.“

 

Paklaustas, ar svajojo apie maistą, atlikėjas neneigė, kad jau svajojo apie tą dieną, kai galės pavalgyti ir pradėjo nuo lengvų salotų, kad organizmui nebūtų šoko.

 

LNK laidos „Šeškinės 20 “ metu, vedėjai negailėjo kompromituojančių klausimų laidos svečiams ir pačiam Alanui. Pasidomėjus, ar Alanas ir Aistė Pilvelytė dar kada nors  sugalvos dalyvauti nacionalinėje atrankoje, kalba pakrypo apie šių metų nugalėtoją. Čia laidos svečiai negailėjo kritikos Silvestrui Belt.

 

„Labai dažnai nutinka taip, kad labai geri lieka antri. Aš pati šiemet palaikiau grupę „Shower“, manau, jie buvo geresni. Silvestrui koją pakiš jo akyse matoma baimė“, – atviravo net 13 kartų nacionalinėje atrankoje dalyvavusi Aistė Pilvelytė

 

Alanas buvo griežtesnis, jo manymu, šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ nugalėtojas Silvestras net nepateks į didžiosios „Eurovizijos“ finalą.

 

Kodėl Alanas pats nesiryžta daugiau dalyvauti „Eurovizijoje“ ir kodėl nėra patenkintas šių metų daina, žiūrėkite jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20” per LNK.