Atrodo, kad žmonės bučiuojasi, vedami instinktų ir to nereikia mokytis. Tačiau kartais vien vadovautis instinktais nepakanka, būtina pagalvoti ir apie tai, ką daryti, kad bučinys būtų iš tikrųjų nepamirštamas, svaiginantis ir paliekantis ilgam gerą jausmą.

 

buciniai

9 pagrindinės taisyklės tobulam bučiniui:

 

  • Planuoti iš anksto. Nors pirmasis bučinys atrodo netikėtas, tačiau iš tikrųjų retai taip būna. Net jeigu tai atrodo, kaip nesuplanuotas, spontaniškas akimirkos poelgis, iš tikrųjų aplinka, kurią sukūrėte, galėjo suteikti progų tam nutikti. Geriausias laikas pabučiuoti dominantį asmenį yra tada, kai kartu leidžiate laiką pasimatyme arba žiūrite filmą namuose, nes tada abu turite pakankamai laiko šiek tiek priprasti prie vienas kito ir apšilti. Todėl reikėtų pagalvoti, kur ketinate pirmą kartą pabučiuoti dominantį asmenį: pačioje pasimatymo pabaigoje, prieš atsisveikinant, automobilyje, parke ant suoliuko ar savo namuose.

 

  • Specialiai kurti seksualinę įtampą. Stenkitės sėdėti arčiau prie dominančio asmens, kalbėti žemesniu ir švelnesniu balsu. Švelnus balsas savaime yra jaudinantis dalykas. Kalbėkite apie tai, kaip nuostabu yra kartu leisti laiką su šiuo žmogumi arba apie tai, kokia gera buvo ši diena.

 

  • Lytėti tinkamai. Intymų ryšį stengtis užmegzti dar prieš pirmąjį bučinį. Palieskite dominančio asmens ranką, žaiskite su jo rankos pirštais, stenkitės, kad prisilietimai nebūtų nejaukūs, o netgi malonūs naujam partneriui.

 

  • Pasirūpinti gaiviu burnos kvapu. Burnos kvapas turėtų būti gaivus, mėtinis arba saldus. Česnakų, pasenusios žuvies ar traškučių kvapas ir burnos tikrai neįkvepia romantiškam ir ilgai bučiniui.

 

  • Lūpos turėtų būti minkštos ir švelnios. Bučiuoti norisi tik švelnias, minkštas iš šiek tiek drėgnas lūpas. Todėl, jeigu norite, kad jūsų bučiniai būtų nepamirštami, nepamirškite rūpintis lūpomis: retkarčiais jas nušveiskite kosmetiniu šveitikliu arba medaus, aliejaus ir cukraus mišiniu, naudokite drėkinantį ir nuo saulės saugantį lūpų balzamą ir kokybiškus bei prie jūsų odos atspalvio ar aprangos tinkančius lūpų dažus.

 

  • Šiek tiek praverti lūpas. Tačiau neprasižiokite per daug. Nesiseilėkite per daug. Būkite subtilūs ir švelnūs, bent jau iš pradžių.

 

  • Iš karto neieškoti partnerio liežuvio. Liežuviai turėtų susitikti jau bučiuojantis. Tačiau niekada nei iš šio, nei iš to nesugriebkite partnerio liežuvio: tai gali jį išgąsdinti arba jis net gali pradėti dusti. Nesistenkite liežuviu patikrinti partnerio tonzilių – tai nėra gero bučinio sudedamoji dalis.

 

  • Išbučiuoti visas lūpas. Bučiuoti sritį aplink visą burną: viršutinę lūpą, apatinę lūpą, lūpų kampučius. Tada šiek tiek atsitraukti, kad būtų galima suvokti, kas ką tik nutiko ir ilgiau pasimėgauti tuo nuostabiu ir erotišku bučinių pojūčiu.

 

  • Atsipalaiduoti. Svarbiausia per daug neįsitempti. Nereikėtų per daug nerimauti ir spėlioti, koks bus tas pirmas bučinys, ar jūs jam patinkate ir ar bus kitas pasimatymas. Tokios mintys gali kelti stresą ir negalėsite atsipalaiduoti ir laisvai judėti bei atsiliepti į partnerio bučinį tarsi tai būtų natūraliausias dalykas pasaulyje.