Moteriškumo sąvoka yra pernelyg abstrakti, kad ją būti galima sieti tik su sijonų segėjimu, kulinariniais talentais ir iš Rytų kultūros atėjusiu paklusnumu. Šiuolaikinėje visuomenėje įsivyrauja specifinės moralės vertybės, todėl šiandien vis mažiau ir mažiau moterų gali būti vadinamos tikrai moteriškomis. Tačiau sustiprinti savo moteriškas galias gali kiekviena!

 

moteriskumas

9 moteriškumo paslaptys:

 
  • Pamilti savo kūną. Labai daug psichologinių problemų kyla, nemokant priimti savo kūno. Labai svarbu pamilti savo kūną. Tai galima padaryti per prisilietimus, sužadinant malonumų centrą smegenyse. Pavyzdžiui, galima atsipalaiduoti karštoje vonioje, giliai pakvėpuoti, nusišveisti odą aromatingu šveitikliu. Po to sukamaisiais judesiais išsitepti kremu ir, kai jis įsigers, apsirengti švelnia pižama arba minkštučiu chalatu.
 
  • Išmokti tinkamomis makiažo priemonėmis pabrėžti savo gražiausius bruožus. Išmokti pasidaryti kasdienį makiažą nėra sunku. Galima apsilankyti artimiausioje kosmetikos prekių parduotuvėje ir paprašyti, kad specialistės padarytų greitą makiažą bei pasidalytų keliomis tik jums tinkančioms gudrybėms.
 
  • Išsiaiškinti, kas jums asmeniškai yra moteriškumas. Nereikėtų vadovautis klišėmis, kas yra moteriškumas. Kiekviena dailiosios lyties atstovė turėtų atrasti, kas asmeniškai joms yra moteriška. Tai gali būti netradicinės savybės. Moteriška moteris gali būti visiškai kitokia negu anksčiau būdingas įsivaizdavimas, kokia turėtų būti moteris.
 
  • Išdrįsti būti pasyvioms. Niekam nereikėtų persidirbti. Būtina atrasti laiko poilsiui, o kartais geriausias būtent pasyvus poilsis. Kai moterys būna persidirbusios, jos nebeturi noro ir jėgų mylėtis ir lovoje būna pasyvios. Taip nebūtų, jeigu jos skirtų daugiau laiko sau.
 
  • Nebijoti keisti nuomonės. Natūraliai priimti pokyčius yra sėkmingos, brandžios moters paslaptis. Jeigu visą laiką nešiojote to paties prekės ženklo rankinę, tai nereiškia, kad privalote nieko nekeisti visą gyvenimą. Net jeigu anksčiau galvojote, kad niekada nesileisite botokso, tai nereiškia, kad kada nors negalite pakeisti savo nuomonės. Kiekvienas žmogus turėtų būti laisvas keisti savo nuomonę, nes natūralu, kad ji keičiasi, bėgant metams.
 
  • Pasitikėti kitomis moterimis. Moterimis būti pirmiausiai mokomės ir savo mamų. Taigi, moteriškumo galima išmokti. Todėl reikėtų bendrauti ne tik su vyrais, bet ir turėti bent vieną ar dvi geras drauges. Moterys turėtų būti solidarios vienos su kitomis. Moterys turėtų būti vieningesnės ir mažiau konkuruoti tarpusavyje. Geriausias būdas pažinti ir atrasti save – tai per kitų moterų rekomendacijas.
 
  • Perimti gyvenimo kontrolę į savo rankas. Rankos išduoda, kai mes rūpinamės savimi. Jas reikia gydyti, puoselėti. Kartais jos išduoda moters amžių, bet gali ir atjauninti. Sudrėkintos, apsaugotos, be dėmių ir su tvarkingu manikiūru rankos gali padėti moterims atrodyti net dešimt metų jaunesnėms. Todėl labai svarbu laikytis disciplinos, pavyzdžiui, plaunant indus, nepamiršti mūvėti guminių pirštinių. Žiūrinti filmą ar serialą galima rankas įmasažuoti kremu. Masažuoti kiekvieną pirštą sukamaisiais judesiais tarp nykščio ir bevardžio. Ant nagų užtepti stiprinančio nagų lako pagrindo. Jeigu norisi, nagus galima nulakuoti mėgstama spalva.
 
  • Naudotis moteriškomis gudrybėmis. Manote, kad gamta pašykštėjo jums natūralaus grožio? Nebijote šiek tiek moteriškai pagudrauti. Blakstienas gali dažyti ir riesti, nagus ir plaukus galima priauginti, galima dėvėti liemenėles su pakietinimais, sėdmenų apimtis didinančias (push-up) kelnaites, liekninančius apatinius ir korsetus. Skirtingu paros metu rekomenduojama naudoti kitokius kvepalus.
 
  • Bent retkarčiais apsiauti aukštakulnius. Batai su kiek aukštesne pakulne figūrai suteikia grakštumo ir elegancijos. Jeigu aukštakulnių nesate pratusios avėti, iš pradžių rinkitės avalynę neaukštu kulnu (2,5 – 5 cm) ir eidamos stebėkite savo laikyseną. Ji turi būti tiesi, pečiai šiek tiek atlošti atgal, pilvas įtrauktas, galva pakelta, tarsi ant galvos nešiotumėte karūną! Vaikščioti reikia greitu žingsniu – taip moteris atrodo elegantiškesnė. Išmokus dailiai vaikščioti su žemesne avalyne, galima rinktis aukštakulnius (7,5 – 13 cm), batus su platforma.