Šv. Valentino dieną norisi nustebinti brangų žmogų ir padovanoti kažką įsimintino? Tradiciškai šia proga dovanojamos gėlės ir saldumynai. Tačiau – tai gana banalu. Norint, kad dovana iš tikrųjų sužavėtų, reikia rūpestingai ją rinkti arba net pagaminti savo rankomis. Trūkta idėjų? Štai keli patarimai, kas nudžiugintų mylimą asmenį!

 

meilė

9 dovanų idėjos meilės dienos proga:

 
  • Saldi puokštė. Tradiciškai vyrams nepriimtina dovanoti gėlių. Todėl laikas išsklaidyti šį mitą. Nors iš tikrųjų dauguma vyrų gėlėms abejingi, bet jie tikrai būtų maloniai nustebinti gavę puokštę iš saldumynų, kojinių ar kitų praktiškų dalykų. Puokštę galima daryti iš praktiškai bet ko: saldainių, kosmetikos priemonių, nešiojamų telefonų įkroviklių, kojinių ar apatinių. Tiesiog duokite laisvę vaizduotei.
 
  • Rankų darbo atvirutė. Mielus meškučius mėgsta visi. Atvirutę su mielu meškučiu, apsikabinusiu raudoną širdelę, pagaminti nereikės ypatingų meninių sugebėjimų. Iš tikrųjų ją pagaminti galima greitai iš lengvai. Reikės sulenkti baltą popieriaus lapą per pusę ir iš spalvoto popieriaus iškirpti meškučio ir širdelės trafaretus ir juo priklijuoti ant popieriaus. Ant širdelės galima užrašyti kažką gražaus ir mielo.
 
  • Jausmų skrynia. Už bet kokias materialias dovanas geriau nuoširdūs jausmai. Juos surašykite ant mažų, dekoratyvinių lapelių ir sudėkite į skrynelę. Lapeliuose galima rašyti, kodėl pasirinkote šį vyrą (moterį), savo svajones, bendrus planus. Tiesiog užrašyti tai, ką norėjote pasakyti, bet nesugebėjote po sekso. Įteikite šią skrynią, sakydami, kad per dieną jis (ji) gali perskaityti tik vieną lapelį su jausmingu prisipažinimu.
 
  • Valgomi sveikinimai. Galima iškepti nedidelį pyragaitį ir konditeriniu teptuku ant jo užrašyti palinkėjimą arba tiesiog nupiešti širdelę. Pyragaitį supakuoti į mažą kartoninę dėžutę, perrišti raudonu kaspinu ir įteikti mylimam asmeniui.
 
  • Šilkinė patalynė. Šilkinė patalynė ne tik atrodo prabangiai, bet ir padeda gerai miegoti visą naktį. Šilkinė patalynė sugeria drėgmę ir reguliuoja temperatūrą (su ja nebus šalta net šalčiausią žiemą ir karštą – karščiausią vasaros naktį). Teigiama, kad miegant ant šilkiniais užvalkalais apvilktų pagalvių mažiau raukšlėjasi oda, šakojasi plaukų galiukai ir kamuoja kitos grožio problemos. Be to, šilko prisilietimas prie nuogos odos labai malonus.
 
  • Šokolado, vyšnių, vanilės ar kitų afrodiziakų kvapų vonios bombų. Dėžutė su dieviškai kvepiančiomis vonios priemonėmis – saldi užuomina apie romantiškas maudynes dviese pilnoje putų vonioje. Idealu, jei spėtumėte paruošti aromatinę vonią prieš pat grįžtant namo mylimam asmeniui.
 
  • Aukštos kokybės, prabangus rankšluostis. Tikriausiai dauguma apsidžiaugtų gavę tokią dovaną (ypač jei ji jūsų mėgstamiausios spalvos). Kiekvieną kartą susisupę į minkštutėlį rankšluostį, prisimintumėte žmogų, kuris jį jums dovanojo.
 
  • Naujas puodelis arbatai arba kavai. Tačiau šis puodelis turi būti ypatingas. Itin stilingai atrodytų vienspalvis, gan didelis puodelis su asmeniniu palinkėjimu, prisipažinimu, savo kūrybos eilėraščiu ar pan. Jei nemanote, kad esate labai kūrybingi, idėjų, ką užrašyti ant puodelio semkitės iš interneto. Pavyzdžiui, argi nenorėtumėte gauti puodelio, ar kurio būtų išgraviruota įžūlūs, bet širdį glostantys žodžiai: „Tu esi laimingiausias vyras pasaulyje. Ypač todėl, kad turi mane ;)“.
 
  • Originalus kaklaraištis. Kiekvienam vyrui bent retkarčiais tenka vilkėti klasikiniais drabužiais. Originalus kaklaraištis pagyvins stilingą, bet gal kiek nuobodžią aprangą ir suteiks šarmo. Tad verta paieškoti kaklaraiščio iš tikrai kokybiškos medžiagos, pavyzdžiui, su žaismingais lapiukais.