Kartais miegamajame norisi naujovių, pavyzdžiui, susikurti romantiškesnę nuotaiką. Ypač, jeigu neseniai pradėjote intymius santykius su nauju partneriu arba, jeigu kartu esate tiek ilgai, kad norite į santykius įnešti daugiau aistros. Jeigu norite būti tikrai pasiruošę intymumui, pasinaudokite šiais patarimais!

 

seksas

9 dalykai, kuriuos reikėtų padaryti prieš seksą:

 
  • Užsiminti apie seksą, likus daug laiko iki tol, kol tai tikrai įvyks. Spontaniškumas dažnai vertinamas lytiniuose santykiuose teigiamai, bet sąmoningas erotiškos laukimo atmosferos kūrimas, „užveda“ dar labiau. Užuomina gali būti svaiginantis bučinys ryte, viliojanti žinutė per kavos pertraukėlę darbe, daug žadantis mirktelėjimas akimis, kai kartu vaikščiojote po parką.
 
  • Iš anksto pasirūpinti apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų priemonėmis. Svarbiausia, kad seksas būtų saugus. Reikėtų ne tik turėti šalia tinkamo dydžio prezervatyvų, bet ir mokėti jais tinkamai naudotis.
 
  • Šalia lovos pasidėti buteliuką lubrikanto. Jis visada turi būti šalia, nes nežinia, kada prireiks. Desperatiškas lubrikanto ieškojimas po visus namus gali atšaldyti jausmus ir išsklaidyti romantiką.
 
  • Apgalvoti detales. Apgalvotos detalės padeda susikurti tinkamą nuotaiką ir sustiprinti pojūčius mylintis. Tai gali būti mėgstamų dainų sąrašas, pritemdytas apšvietimas, žvakės ir kvapai.
 
  • Sužadinti vaizduotę. Ypač moterims seksas prasideda mintyse. Smegenys yra stipresnis lytinis organas negu genitalijos, nes būtent jose ir atsiranda libido. Todėl erotiškų knygų skaitymas ar vaizdų žiūrėjimas gali padėti pasiruošti aistringam vakarui. Be abejo, reikėtų nepamiršti po to pasitenkinti su partneriu, ne tik knygomis ir filmais.
 
  • Sudaryti būtinų padaryti dalykų sąrašą ir jį atidėti į šalį. Kartais aistrą sekso metu sumažina įkyrios į galvą lendančios mintys apie tai, ką privalote padaryti. Todėl geriau apie tai pagalvoti ir susirašyti prieš seksą. Tada sąrašą atidėti į šalį ir mylintis apie tai nebegalvoti.
 
  • Padaryti vieną dalyką, kuris paskatintų jus jaustis seksualesniais. Kai žmogus jaučiasi seksualus ir geidžiamas, jis patiria stipresnę seksualinį pasitenkinimą. Todėl prieš seksą reikėtų padaryti vieną dalyką, kuris padeda jums labiau pasitikėti savimi ir jaustis seksualesniais. Galbūt tai bus maudynės duše, gal – nauji, dailūs apatiniai.
 
  • Keletą kartų giliai įkvėpti. Dėmesingas įsisąmonimas gali pagerinti dėmesio koncentraciją ir net labiau mėgautis sekso malonumais. Net jeigu nemedituojate, prieš seksą turėtumėte rasti laiko nurimti, giliai pakvėpuoti. Tai padės labiau atsipalaiduoti ir atsikratyti įkyrių minčių sekso metu.
 
  • Pradėti lėtai. Tai vienas svarbiausių dalykų, kurį reikėtų turėti omenyje dar prieš pradedant mylėtis. Moterims reikia vidutiniškai 20 minučių, kad jų kūnas būtų visiškai pasiruošęs varpos įsiskverbimui į makštį. Tai reiškia, kad reikia daugiau laiko skirti preliudijai, norint iš tikrųjų nepamirštamo sekso. Galima lėtai vienas kitą nurenginėti, išbučiuoti visą kūną – svarbiausia – neskubėti. Jūs turite abu būti visiškai pasirengę pereiti prie lytinių santykių ir įvairių sekso pozų.