Gražios, protingos ir išsilavinusios merginos atrodo turėtų būti pačios sėkmingiausios. Tačiau joms dažnai nesiseka meilėje. Štai keletas dažniausių priežasčių, kodėl gali nepavykti rasti antrosios pusės.

 

santykiai

8 priežastys, kodėl moterys lieka vienišos:

 

  • Visada susiraukusios. Sociologė dr. Jess Carbino tyrė žmonių elgesį populiariose pažinčių svetainėse. Paaiškėjo, kad daugelis moterų bando nuotraukoje atkartoti tas pačas modelių išraiškas, kurias matė blizgančiuose žurnaluose. Tuomet merginos atrodo šaltos, arogantiškos, išdidžios, susimąsčiusios. Tačiau vyrai, rinkdamiesi kompanionę, pirmenybę teikia nuotraukoms, kuriose moterys šypsosi, atrodo atviros ir netgi šiek tiek sugniuždytos.

 

  • Pernelyg trokšta ištekėti. Per didelis noras ištekėti gali atbaidyti net tuos vyrus, kurie patys svajoja sukurti šeimą. Jei moteris teikia pirmenybę antspaudui pase, jau per pirmą pasimatymą surengia išbandymą neva būsimam sutuoktiniui ir tik tada įvertina jo asmenines ir dvasines savybes, tuomet vyrams norisi tik bėgti kuo toliau nuo tokios moters. Vyrai, priešingai nei moterys, moteryje mato būsimą žmoną, kai jie jau yra įsitikinę, kad jie yra suderinami visais aspektais.

 

  • Viską komplikuoja. Daugelis moterų yra linkusios dramatizuoti ir ieškoti paslėptos prasmės ten, kur jos nėra. Moterų ir vyrų mąstymo skirtumai iš tiesų egzistuoja. Dauguma vyrų mąsto logiškai ir apie visumą, o moterys kreipia dėmesį į detales. Perkurti savo sąmonės neįmanoma, kaip ir padaryti, kad priešingos lyties atstovai galvotų taip, kaip jūs. Tačiau reikėtų vengti kalbėti pernelyg dviprasmiškai, pavyzdžiui, sakyti, kad: „Aš jaučiu, kad kažkas yra ne taip!“. Bet jai pirmaisiais santykių mėnesiais.

 

  • Nežino, kaip mylėti vyrų. Vyrai ir moterys ne visada kalba ta pačia meilės kalba. Psichologai sako, kad stipriosios lyties atstovams labai svarbu jausti pagarbą savo partneriui, o merginos labiau vertina romantiškas jausmų apraiškas. Kaip ir visa kita, labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą. Apkabinimai, bučiniai ir mieli gestai iš jūsų pusės papasakos apie jūsų meilę, o pagyrimai ir žavėjimasis jų stipriosios pusėmis – apie pagarbą.

 

  • Daug reikalauja. Visuomenės reikalavimai vyrams yra kur kas didesni nei moterims. Jie turi uždirbti daug pinigų, kad galėtų aprūpinti savo šeimas, būti stipresni, protingesni ir ramesni už mus. Nepaisant to, kai kurios moterys pateikia savo būsimiems vyrams ilgiausią reikalavimų sąrašą, nė nesusimąstydamos, ką už tai jiems pasiūlys mainais. Net idealus vyras pabėgtų nuo tokių moterys, kurios nuolat kažko prašo. Tačiau, jeigu moteris pati sau kelia aukštus reikalavimus, tuomet ir partneris stengsis jų laikytis.

 

  • Neprisižiūri. Daug vyrų moters grožį laiko svarbiausia jos savybe. Ir net jei charakteris, intelektas ir dvasinės vertybės taip pat vaidina svarbų vaidmenį, renkantis gyvenimo partnerį, bet išvaizda yra pirmas dalykas, į kurį atkreipiamas dėmesys. Prisižiūrinčios, stilingos, taisyklingos laikysenos ir draugiškai besišypsančios moterys sukuria malonų įspūdį, nepriklausomai nuo to, ar atitinta šiuolaikinius grožio ir mados kanonus, ar ne. Reikėtų nepamiršti ir to, kad tarp merginų populiarus blakstienų priauginimas, padidintos lūpos ir daugybė kosmetikos priemonių, gali atstumti priešingos lyties atstovus.

 

  • Gyvena iliuzijų pasaulyje. „Walt Disney“ filmai ir Holivudo melodramos apie princą ant balto žirgo gali sugadinti ne vieno vyro gyvenimą. Romantiškų filmų klišės yra taip toli nuo realybės, kad tik nedaugelis galėtų juos suderinti. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad svajingos prigimties moterys turi mažiau galimybių rasti laimingą meilę nei realistės. Galų gale, svajoti galima ir kartu, svarbiausia gebėti priimti ir mylėti žmogų tokį, koks jis yra.

 

  • Viską sprendžia pačios. Frazė „tvirta ir nepriklausoma“ vyrus vis dažniau gąsdina. Tokios moterys skundžiasi iniciatyvos stoka, vyrų infantilumu, silpnumu ir viską mėgina atlikti pačios. Vyrai taip pat turi savo nuomonę ir išdidumo. Santykiuose jie tikisi supratimo ir pagarbos. Savarankiškiems žmonėms nereikia vado, jiems reikia lygiaverčio partnerio.