Ilgalaikiuose santykiuose aistros kibirkštėlės neretai priblėsta. Kad taip nenutiktų, reikia stengtis visada išlikti šiek tiek paslaptingiems. T. y. visko apie save neatskleisti, kad net praėjus ne vienam bendro gyvenimo kartu dešimtmečiui, partneriui atrodytumėte intriguojantis ir lyg ne iki galo pažintas. Svarbiausių dalykų nereikėtų slėpti nuo antrosios pusės, tačiau smulkmenas geriau pasilaikyti sau. Taip gyventi gali būti įdomiau!

 

santykiai

8 patarimai, kaip išlikti šiek tiek paslaptingiems ilgalaikiuose santykiuose:

 
  • Nelaikyti vonios ir tualeto durų atidarytų. Daug porų nesigėdija kartu apsilankyti tualete. Iš tikrųjų kartais to sunku išvengti, kai namie yra tik vienas vonios kambarys, sujungtas su tualetu. Tačiau tualeto reikalai nėra kažkas patrauklaus, todėl ilgainiui gali net sumažinti susidomėjimą kitu žmogumi. Ilgalaikiuose santykiuose ir taip daug buitiškumo, todėl geriau bent tokius dalykus kaip gamtinių reikalų atlikimas atlikti privačiai.
 
  • Nesikeikti kaip vežikas. Žmogus, kuris keikiasi atrodo nepatraukliai ir dažniausiai net nėra reikalo dėl ko nors plūstis. Staiga riebiai nusikeikęs asmuo gali šokiruoti. Be to, dažnai ir daug besikeikiantys asmenys atrodo mažiau protingi ir neinteligentiški.
 
  • Nepamiršti mažų, gražių dalykų. Santykius gyvus ir laimingus daugelį metų padeda išlaikyti maži siurprizai: nauji ir linksmi nuotykiai (pavyzdžiui, netikėtos išvykos arba šokoladiniai saldainiai, kai to nesitiki, arba gėlės be progos).
 
  • Nesikabinėti ir nesielgti kaip jo mama. Moteris (kuri greičiausiai norės švarių ir tvarkingų namų) ištekėjusi už vyro (kurį yra išauklėjusi mama, kuri viską tvarkydavo ir šokinėdavo aplink jį), turėtų suprasti, kaip svarbu nevaidinti mamos ar tarnaitės. Toks elgesys vyrams sumažina susidomėjimą ir aistrą tokioms moterims ir gali net pakenkti santykiams. Apie gyvenimą kartu ir buitį reikia kalbėtis ir problemas spręsti ramiai, kaip suaugusiems žmonėms, o ne kabinėtis visą dieną ir reikalauti kažko, kaip kad darydavo mama.
 
  • Neišplepėti kitiems visų paslapčių apie santykius ir antrąją pusę. Nereikėtų pamiršti ribų, kalbant su kitais žmonėmis apie asmeninius santykius. Jeigu išplepama per daug, galiausiai kiti sužino tai, ko visai nenorėjo ir neturėjo žinoti. Labai svarbu būti diskretiškiems – tai ženklas, kad branginate šiuos santykius.
 
  • Matant partneriui neatlikti asmeninės higienos procedūrų. Antroji pusė turėtų suprasti, kad rūpinatės savo higiena, bet jam nebūtina matyti visų procedūrų, moteriškos higienos priemonių, tamponų. Depiliaciją taip pat geriau atlikti, užsidarius vonios kambaryje.
 
  • Nepamiršti skirti visą dėmesį antrajai pusei, nežvilgčiojant į kompiuterio ar išmaniojo telefono ekraną. Rekomenduojama vengti tokių situacijų, kai abu sėdite vienas priešais kitą ir naršote internete. Tada gali atsirasti tylos zona, kai vienas nori pakalbėti, o kitas – per daug užsiėmęs, kad galėtų palaikyti normalų pokalbį. O miegamajame išmaniesiems telefonams apskritai ne vieta.
 
  • Niekada nenustoti rūpintis savo fizine išvaizda. Neignoruoti savo išvaizdos ir nepriimti partnerio kaip savaime suprantamo dalyko. Skiriant laiko išvaizdos puoselėjimui galima išsaugoti gerus santykius. Niekada nereikėtų pamiršti stengtis atrodyti antrajai pusei patraukliems. Tam nereikia ypatingai daug laiko ir pastangų, užtenka elementariai rūpintis savimi. Dėl kelių papildomų kilogramų, žilų plaukų ir raukšlių veide tikrai netapsite mažiau seksualiomis. Tačiau apsileisti ir numoti ranka į tai, kaip atrodote, tikrai nereikėtų.