Nesvarbu, kas benutiktų gyvenime, visada galima rasti priežasčių, dėl ko būti dėkingiems. Laimė – tai ne problemų nebuvimas, o mokėjimas jas išspręsti. Visada reikėtų stengtis žiūrėti į pozityviąją pusę (tai, ką turite, o ne tai, ką praradote).

 

8 dalykai, kuriuos verta prisiminti, kai viskas blogai:

 

gyvenimas

  • Skausmas – tai sudedamoji dvasinio augimo dalis. Kartais gyvenimas uždaro visas duris, nes laikas judėti toliau. Tai yra geras dalykas, nes žmonės linkę nieko nedaryti, kol nepriverčia gyvenimas. Kada laikai sunkūs, reikia prisiminti, kad niekas nevyksta be priežasties. Gyvenkite toliau, bet niekada nepamirškite pamokų, kurias išmokė sunkūs laikai. Jeigu tenka pakovoti už savo būvį, tai dar nereiškia, kad viskas blogai. Dėl sėkmės verta pakovoti. Geriems dalykams įvykti reikia laiko. Būkite kantrūs ir išlikite pozityvūs. Galbūt ne iš karto, tačiau galų gale jums pasiseks. Atsiminkite, kad yra dviejų rūšių skausmas: tas, kuris žeidžia ir tas, kuris jus pakeičia.

 

  • Viskas šiame gyvenime yra laikina. Kiekvieną kartą lietus prasideda ir baigiasi. Kiekvieną kartą, kai sužeidžiate, jūs pasveikstate. Po tamsos visada yra šviesa – mums tai primenama kiekvieną rytą, bet mes vis tiek tai pamirštame ir galvojame, kad naktis truks amžinai. Netruks. Niekas netrunka amžinai. Todėl jeigu dabar viskas klostosi gerai, džiaukitės tuo. Tai netruks amžinai. Taip pat, kaip ir blogi dalykai nebus amžini. Jeigu gyvenimas šiuo metu nėra lengvas, tai nereiškia, kad jūs negalite juoktis. Jeigu kažkas jums neduoda ramybės, tai dar nereiškia, kad negalite šypsotis. Kiekviena akimirka suteikia naują pradžią ir naują pabaigą. Antrą šansą gauname kiekvieną sekundę. Tiesiog reikia jį priimti ir pasistengti padaryti viską, kas jūsų galiose.

 

  • Nerimas ir skundai nieko nepakeičia. Tie, kurie daugiausiai skundžiasi, mažiausiai pasiekia. Visada geriau kažką daryti ir suklysti, negu nedaryti nieko. Ne pasaulio pabaiga, net jei nepavyks. Jeigu jūs kuo nors tikite, nesustokite bandyti. Neleiskite, kad įvairios baimės, sukliudyti jums siekti tikslų. Jei visą dieną praleisite skųsdamiesi, nepadarysite nieko, dėl ko rytojus gali tapti geresnis. Tikroji laimė ateina tada, kai nustojame skųsti ir pradeda jaustis dėkingi už viską, ką turime.

 

  • Jūsų randai – tai jūsų stiprybės simboliai. Niekada nesigėdinkite randų ant savo kūno. Randas reiškia, kad kažkas skausmingo baigėsi ir žaizda užgijo. Tai reiškia, kad jūs įveikėte skausmą, išmokote pamoką, tapote stipresni ir ryžtingai einate toliau. Randas – tai yra pergalės ženklas, kuriuo turėtumėte didžiuotis. Neleiskite, kad randai užtemdytų gyvenimo džiaugsmą. Juos panaikinti sunku, o kartais net neįmanoma, todėl reikia keisti požiūrį į juos.

 

  • Kiekviena mažytė kova leidžia bent vienu žingsniu priartėti prie tikslo. Gyvenime kantrybė yra ne laukimas, tai sugebėjimas išsaugoti pozityvų mąstymą ir sunkiai dirbti, siekiant savo svajonių. Svarbiausiai tikėti tuo, ką darote. Priešingu atveju neverta net pradėti. Gali būti, kad siekdami tikslo kuriam laikui neteksite stabilumo ir komforto. Gali būti, kad kartais neturėsite, ko pavalgyti ar kur miegoti. Gali būti, kad teks paaukoti kai kuriuos santykius ir atsisakyti visko, ką šiandien turite. Gali būti, kad daug laiko praleisite vienumoje. Tačiau jeigu tai padės bent truputėlį priartėti prie didžiausio gyvenimo tikslo, tą daryti yra verta.

 

  • Kitų žmonių negatyvumas nėra jūsų problema. Svarbu išlikti pozityviems, net jei visi aplinkui yra negatyvūs. Šypsokitės, kai kiti bando jus nuleisti ant žemės. Tai lengviausias būdas išsaugoti entuziazmą. Nesvarbu, kaip kiti žmonės elgiasi su jumis, visada išlikite savimi.

 

  • Kam lemta būti, tas galiausiai ir bus. Jūs negalite pagreitinti įvykių, kad ir kaip kartais to norėtųsi. Nepraraskite tikėjimo, stenkitės gyventi čia ir dabar, džiaukitės mažais dalykais ir pabandykite mažiau abejoti savimi.

 

  • Geriausias dalykas, kurį gali padaryti kiekvienas – tai nesustoti judėti į priekį. Nebijokite viską pradėti iš pradžių (bandykite dar kartą, pamilkite dar kartą, leiskite sau gyventi iš naujo ir vėl išmokite svajoti). Geriausios gyvenimo pamokos išmokstamos sunkiausiais laikais ir iš didžiausių klaidų. Kartais gyvenime bus dienų, kai atrodys, kad nutinka viskas, kas gali nutikti blogiausio. Kartais galite jaustis užstrigęs, nors iš tikrųjų taip nėra. Jūs po truputėlį mokotės gyvenimo pamokas, mokotės skristi ir būti geriausia savo versija.