Nemažai merginų ir moterų sektų paskui tokius vyrus, kurių mamos joms nelinkėtų. Atrodo, pati moteriška prigimtis skatina dailiosios lyties atstoves susitikinėti tik su tais vyrais, kurie gali prišaukti nemalonumus. Yra atlikta netgi nemažai tyrimų, padedančių suprasti šį fenomeną.

 

blogi berniukai

7 priežastys, kodėl moterys labiau patinka blogi berniukai:

 

  • Moterims patinka vyrų pasitikėjimas savimi. Blogi berniukai negalėtų taip lengvai apsukti galvos merginoms, jei jie nepakankamai pasitikėtų savimi. Iš tikrųjų jų pasitikėjimas savimi toks didelis, kad toks požiūris veikia ir kitas gyvenimo sritis: draugams, su kuriais jie drauga, automobiliui, kurį jie vairuoja, maistui, kurį jie valgo, rašo brightside.me.

 

  • Per ovuliaciją moteris labiau traukia sudėtingo charakterio vyrai. Moterys įsimyli blogus berniukus, nes tokia jų prigimtis. Mokslininkai sako, kad, kai moteris patiria ovuliaciją, jos hormonai lemia, kokį vyrą ji pamatys kaip tinkamesnį vyrą ir būsimų vaikų tėvą. Prieš ir per ovuliaciją merginas traukia gerai atrodantys, charizmatiški ir maištingi vaikinai.

 

  • Blogo berniuko asmenybė yra kur kas patrauklesnė. Jie tiesiog dėl nieko per daug nesijaudina, daro, kas šauna į galvą ir jiems, regis, visada velniškai sekasi arba bent jau atrodo, kad jie gyvena baisiai įdomų gyvenimą. Jiems negalioja jokios specifinės taisyklės, kurių jie neva turėtų laikytis. Jie patys kuria savo gyvenimo taisykles ir tarsi vaikščio gyvenimo krašteliu. Nors jiems patinka gebėti kontroliuoti situaciją, bet jie vis tiek žino, kaip tikras vyras turėtų elgtis su moterimi.

 

  • Moterys ieško nuotykių ir smagios kompanijos. Blogi berniukai garsėja tuo, kad jie be galo mėgsta nuotykius ir viską, kas jaudina. Moterims dažnai atrodo, kad, jei vyras negyvena laukinio gyvenimo, jis nėra joms tinkamas. Jos tiesiog negali atsispirti nuotykių ištroškusiai sielai.

 

  • Būdamos su blogais berniukais moterys jaučiasi labiau saugomos. Merginos renkasi blogus berniukus, nes tipiškas mačo atrodo kaip asmuo, kuris galėtų jas apsaugoti. Daug moterų jaučiasi pažeidžiamos, dėl to ieško vyro, už kurio pečių jaustųsi lyg už mūro sienos. Fiziškai stiprus vyro kūno joms sukelia tokią iliuziją.

 

  • Merginos dažniau į porą renkasi fiziškai patrauklius, o ne mielus vaikinus. Viename tyrime merginoms reikėjo rinktis tarp dviejų vaikinų: vienas iš jų buvo fiziškai labai patrauklus, o kitas – tiesiog labai mielas. Gražūs vyrai pelnė moterų simpatijas beveik be konkurencijos. Kad ir kaip būtų liūdna, bet mieli vyrukai – beveik visada patekdavo į tik draugų kategoriją.

 

  • Blogi berniukai padeda išsilaisvinti blogai mergaitei. Amerikiečių psichologas dr. Robynas McKay aiškina, kad dauguma moterų viduje slepia maištingą mergaitę, todėl jas traukia tokie vyrai, kurie gali padėti jai išsilaisvinti. Paprastai ši savybė buvo slopinama mergaitės vaikystėje ir vienas lengviausių būdų jai išsilaisvinti yra pradėti susitikinėti su probleminiais vaikinais.