Ar žinojote, kad tai, ar turėsite visada pinigų, priklauso nuo to, kaip išdėstysite daiktus namuose? Pagal fengšui pietryčių zona gyvenamajame būste laikoma atsakinga už turtus ir klestėjimą. Todėl rekomenduojama daugiausiai dėmesio skirti būtent šiai zonai, kad pritrauktumėte pinigų srautus! Nustatyti pietryčių kryptį namuose galima, pasinaudojus kompasu. Prisiminkite, kad ten, kur saulė teka yra rytai, o kur yra šilčiausia ir labiausiai saulėta – ten pietūs.

 

fengsui

7 fengšui talismanai, kurie padės pritraukti sėkmę:

 

  • Pinigai kambario kampe. Atrodo keistai, bet pagal fengšui kambarių kampuose reikėtų paslėpti po monetą (kelis centus arba eurą). Jeigu nesinori dėti monetų pakampėse, galima visur pakabinti raudonu kaspinu perrištų kiniškų monetų.

 

  • Statutėlė pinigams. Trikojė varlė, tupinti ant perlo ir įsikandusi monetą laikoma stipriu fengšui talismanu. Fengšui varlė yra labai dekoratyvi. Ji gali būti auksinės arba žalsvos (nefritinės) spalvos. Trikojė varlė gali būti net molinė. Tikima, kad ji padeda pritraukti pinigus į namus. Kitaip kažin ar ją būtų galima aptikti tiek daug turtingų ir sėkmingų žmonių namuose!

 

  • Virtuvė. Virtuvėje rekomenduojama atrasti pinigų zoną, kuri yra pietryčiuose. Reikėtų čia laikyti auksinę vazą su vaisiais. Be abejo, vaza nebūtinai turi pagaminta iš gryno aukso. Svarbiausia, kad ji būtų auksinės spalvos, o vaisiai turėtų būti apvalūs ir oranžiniai (pavyzdžiui, apelsinai ir mandarinai). Apvali forma ir oranžinė spalva paprasčiausiai pritraukia pinigus kaip magnetas. Vaisiai taip pat yra vaisingumo simboliai, turintys sakralinę reikšmę, materializuojant norą praturtėti ir suklestėti.

 

  • Darbo vieta. Jeigu namuose yra darbo stalas, jis turėtų būti pastatytas pagal fengšui principus. Darbo stalas turėtų būti kambario pietryčių pusėje. Kompiuteris ir kitos darbo priemonės turėtų būti viršutiniame kairiajame darbo stalo kampe. Tada jie pritrauks sėkmę, šlovę ir pelną. Jeigu laikysite telefoną viršutiniame dešiniajame kampe, tada jums pradės skambinti nauji partneriai su įdomiais pasiūlymais. Jeigu laikysite telefoną apatiniame dešiniajame kampe, tada draugai padės jums pritraukti pinigus. Šviestuvas arba kita metalinė detalė turėtų stovėti tolimiausioje kairėje stalo pusėje. Tada tai taip pat padės pritraukti turtus.

 

  • Kambariniai augalai. Pinigų medis ne veltui taip vadinamas. Tačiau, kad jis tikrai pritrauktų pinigus ir klestėjimą į namus, reikia žinoti keletą dalykų. Tikima, kad pinigų medžio nereikėtų pirkti patiems, neprašyti ir nevogti. Keistas prietaras, bet toks egzistuoja. Pinigų medį rekomenduojama statyti ant palangės, netoli darbo stalo. Taip pat tinkami kambariniai augalai yra sanpaulijos. Svarbu jas tinkamai prižiūrėti, kad jos nuolat žydėtų. Šios gėlės taip pat simbolizuoja klestėjimai.

 

  • Gyvūnijos pasaulis. Tikima, kad akvariumas pinigus pritraukia kaip magnetas. Tikriausiai daugelis pastebėjo, kad didelių korporacijų priimamuosiuose stovi akvariumas. Žinoma, dėl grožio, bet ne tik. Pagrindinė šio svarbaus daikto turto sektoriuje paslaptis: 8 auksinės žuvelės ir viena juoda. Pati svarbiausia žuvis, kuri atneša pinigus, be abejo, ne tikrąja, o perkeltine prasme – raudonais žvynais blykčiojanti žuvis arovana. Tolimojoje Azijoje ji laikoma fengšui žuvimi. Sakoma, kad akvariumas turėtų stovėti pietryčių arba turto ir klestėjimo simbolis.

 

  • Dievybės. Besijuokiantis Buda arba Chotėjus laikomas laimės, džiaugsmo, turto ir geros savijautos dievu. Todėl jį vaizduojančią statulėlę rekomenduojama statyti gyvenamojo būsto pietryčių pusėje. Tačiau vien to nepakanka. Kartais galima sugalvoti norą ir 150 kartų paglostyti Besijuokiančio Budos pilvą prieš laikrodžio rodyklę, ir dar 150 kartų – palei laikrodžio rodyklę. Po to į statulėlę įmesti monetą. Paprastai Besijuokiančio Budos statulėlės būna su ertme pinigams mesti kaip tradicinės kiaulės taupyklės.