Bet kada ir bet kur žmogus yra pažeidžiamas. Net šiandien, kai esame apsupti aukštųjų technologijų, kiekviena diena – tai kova už išlikimą. Grėsmių pasitaiko pačių įvairiausių, nuo kurių apsisaugoti gali padėti burtai ir ritualai. Jie gali tapti tuo apsauginiu skydu, kuris apsaugo nuo fizinio ir energetinio poveikio.

 

ratas

Kiekvieną dieną reikia išeiti iš namų į pasaulį, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo pažįstamas ir nuspėjamas. Tačiau iš tikrųjų jame slypi daug pavojų. Niekur nėra saugu. Nei gatvėje, nei autobusų stotyse, net automobilyje. Aplinkiniai gali linkėti blogo, nužiūrėti, prakeikti. Gali užklupti liga arba nutikti kita nelaimė. Reikia būti pasiruošusiems atremti bet kokį puolimą. Galima atlikti apsauginius ritualus, kurie padės palengvinti gyvenimą. Galima naudoti laiko patikrintus amuletus ir talismanus. Rekomenduojama rinktis tokius, kuriuos nešioti būtų malonu. Daugelis apsauginių daiktų skleidžia labai stiprią energiją, todėl nėra tinkami nešioti kas dieną.

 

patarimai, kaip atlikti apsauginį ritualą

 
  • Apsauginius ritualus rekomenduojama atlikti vėlų vakarą arba naktį. Tačiau ne vėliau nei 3 valandą ryto. Asmeniškai arba kartu su kitais būrėjais atliekami ritualai sukuria apsaugą. Apsauginiai ritualai, atliekami su kitais žmonėmis, tampa dar stipresni.
 
  • Specialūs ritualai gali apsaugoti visą šeimą. Tačiau, kad niekas nežinotų, ką ruošiatės daryti. Ritualą atlikti, kai namie be jūsų nieko nėra, net naminių gyvūnų. Ritualas turėtų būti atliekamas už uždarų durų ir langų.
  • Uždegti 7 bažnytines žvakes prie pagrindinių namų durų. Žvakes uždegti su degtukais. 3 kartus sukalbėti šeimos maldą. Su žvakėmis apeiti visus namus. Galvoti apie tai, kaip iš namų pasišalina negatyvi energija. Įsivaizduokite, kad jokia neigiama energija nebegali prasiskverbti pro namų sienas. Apsauga trunka 3 metus. Po to galima atlikti ritualą dar kartą, jeigu rezultatai tenkino. Žvakių galiukų neišmeskite – padėkite juos namų sienų sankirtose
 
  • Vilkas ir meška laikomi yra laikomi turinčiais antgamtinių galių, nes jie yra labai stiprūs. Dėl agresyvios prigimties jie gali tapti labai stipriais talismanais. Dažniausiai apsauginiams burtams naudojamos šių miško gyvūnų letenos, rečiau – dantys. Tokį amuletą gauti labai sunku, nes jam pagaminti reikia tikro žvėries nago. Jeigu vis dėlto tokį turite, nešiokite jį pakabintą ant kaklo. Jis apsaugos jus nuo visų agresijos formų. Meškų kūno dalys gali padėti apsaugoti nuo įvairiausios žalos, nužiūrėjimo.
 
  • Agatas turi nuostabių savybių. Šis akmuo gali apsaugoti net nuo juodosios magijos. Jis dažnai naudojamas Rytuose. Tai talismanas, saugantis nuo demonų, piktųjų dvasių. Jis yra labai stiprus. Norint išvalyti per dieną sukauptą agato energiją, reikia akmenį per naktį palikti vandenyje su druska. Po to nuplauti po tekančiu vandeniu.
 
  • Dėl geresnio saugumo galima naudoti net keletą talismanų. Viskas, ko reikia, tai pasiimti talismaną ar amuletą kartu su savimi. Be abejo, jų niekam negalima rodyti ir niekam nepasakoti, ką jie iš tikrųjų reiškia.