Moterys, bendraudamos su patinkančiais vyrais, dažniausiai vadovaujasi emocijomis, o ne protu. Dėlto jos padaro daug klaidų. Išmokti išvengti klaidų visai nesunku, jei iš anksto žinoma, kokių tabu reikėtų vengti.

 

"tabu"

Sugadinti santykius su vyru, kuris domina, ko gero, yra šimtas ir vienas būdas. Kitaip tariant, nėra nieko lengviau. Kai kurios moterų elgesio klaidos sugadina jų įvaizdį ir nuomonę apie jas nebetaisomai. Galbūt ir negalima vertinti žmogaus pagal smulkmenas, tačiau būtent smulkmenos ir sudaro bendrą vaizdą. Ypač jei tos klaidos labai dažnai kartojasi.

 

5 tabu moterims, bendraujant su vyrais:

 

  • Per didelis dėmesio rodymas. Po 2 – 3 pasimatymų dažna moteris pradeda rodyti labai daug dėmesio savo išrinktiesiems. Ji jau būna nusprendusi, kad nori tęsti santykius su šiuo žmogumi, „pasimatavusi“ šio vyro pavardę ir pradėjusi planuoti kartu sutikti Naujuosius metus bei kitas šventes. Staiga viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Ne vyras pirmasis pradeda jai skambinti ir kviesti į pasimatymą, o ji pati pradeda tai daryti. Ji pati pasiūlo, kur norėtų nueiti, ką aplankyti ir ką nuveikti kartu. Tokia moteris netenka prieš tai buvusio paslaptingumo, pasimatymai spontaniškumo ir žavesio. Vyrams paprastai reikia laiko pagalvoti, suprasti ir priprasti prie fakto, kad jie užmezgė rimtus santykius su moterimi. Dėlto dailiosios lyties atstovės neturėtų skubėti užbėgti įvykiams už akių. Reikėtų leisti vyro jausmams subręsti.

 

  • Kitas tabu yra begalinis moterų plepumas. Regis, santykiai dar tik prasidėjo, o moteris jau papasakojo vyrui visą savo praeitį. Apie buvusį, kuris ją žiauriai įžeidė, apie nekenčiamą darbą, aukštą nuomą ir nekokybiškai atliktas dantų gydymo paslaugas. Kyla klausimas, kodėl vyrams apskritai tai reikia žinoti? Savaime suprantama, jei jie jau yra pora, bet ką tik pradėjus susitikinėti tikrai nebūtina atskleisti visų detalių apie save.

 

  • Trečias tabu – per didelis jausmingumas. Pavyzdžiui, vyras nusiunčia moteriai vieną žinutę ir ji jam atrašo dešimt… Šį vakarą jis nepaskambino, tad ji nusprendė pati paskambinti (negi jis galėjo drįsti nepalinkėti jai saldžių sapnų?!). Jis trumpai papasakojo apie save, ji aistringai išdėstė ilgą monologą apie savo visą gyvenimą nuo vaikystės iki dabar. Reikėtų išmokti valdyti savo jausmingumą ir kalbėti tiek, kiek būtina. Jei būsite kartu, jūs tikrai turėsite pakankamai laiko apie viską pasikalbėti.

 

  • Ketvirtas tabu – įsitikinimas, kad moteris turi teisę viską žinoti apie savo vyrą. Pavyzdžiui, tokia situacija: vyras leidžia laiką su draugais pirtyje ir moteris nuolatos jį atakuoja skambučiais bei žinutėmis: kur tu esi, su kuo, kodėl, nežinau. Kodėl jis apskritai turėtų pasakoti kiekvieną smulkmeną? Moteriai reikėtų išmokti labiau pasitikėti patinkančiu vyru, nes brandus vyras žino, ko nori ir yra atsakingas už savo veiksmus. Juo galima pasitikėti.

 

  • Penktasis tabu – pavydas. Pavyzdžiui, moteris apsilanko jo socialiniuose tinkluose, pamato kitų moterų nuotraukas, komentarus ir iškelia pavydo sceną. Arba norėdama specialiai sukelti pavydą įsikelia ir pati nuotrauką su buvusiuoju arba tarp kitų vyrų. Supratęs tokį moters elgesį, vyras greičiausiai susimąstys, ar tikrai su šia moterimi nori turėti ką nors bendro, kurti ateitį drauge.

 

Jeigu moteris nori ir toliau būti su vyru, ji turi išanalizuoti šiuos tabu ir pasistengti nekartoti savo klaidų.