Dažniausiai kalbama apie tai, ką apie asmenybę atskleidžia akys, nosis, lūpos ir kiti veido bruožai. Tačiau charakterį ir asmenybės subtilybes atskleidžia ir tai, kokį makiažą renkasi moteris. Tai, kokias dekoratyvinės kosmetikos priemones ji naudoja dažniausiai, rodo, kokia ji yra iš tikrųjų.

 

makiazas

5 dalykai, kuriuos atskleidžia makiažas:

 
  • Ryškus akių kontūras ir rožinės lūpos. Tokį makiažą paprastai mėgsta labai organizuotos, savarankiškosmoterys. Jos mąsto logiškai, yra labai įžvalgios. Jų įvaizdis ir asmenybė atrodo nepriekaištingai, bet keli akcentai jas išskiria iš minios kitų gražuolių.
 
  • Skaistalais paryškinti skruostai, padažytos lūpos ir tobuli antakiai. Stiprios, drąsios, pasitikinčios savimi ir labai moteriškos bei kūrybingos. Gyvenimas trumpas, tad kodėl reikėtų vengti spalvų? Tai galėtų būti šių moterų šūkis!
 
  • Ryškios lūpos ir juodos blakstienos. Tokį makiažą renkasi drąsios, šiek tiek dramatiškos, nebijančios būti dėmesio centre asmenybės. Jos turi draugų, tačiau visada, net bendraudamos su pačiais artimiausiais žmonėmis, išlaiko šiokį tokį atstumą. Linkusios viską gyvenime išbandyti. Mėgsta nuotykius ir eksperimentus. Gerai žino, ko nori iš gyvenimo ir kas joms patinka.
 
  • Makiažas, kuris atrodo, kaip jokio makiažo. Tokį makiažą paprastai renkasi moterys ir merginos, kurios išlieka ramios prieš, per ir po audros. Kartais nepelnytai laikomos per daug pasyviomis. Iš tikrųjų tai mėgstančios bendrauti asmenybės, kurios turi ką pasakyti daugeliu įvairių klausimų, nors tai daro ramiai ir apgalvotai. Jos žino, kaip sutaikyti susipykusius draugus ir moka palaikyti ramią atmosferą.
 
  • Ryškus veido kontūravimas ir dramatiškas akių makiažas. Kai kurie tokias moteris ir merginas vadina dramų karalienėmis, tačiau iš tikrųjų jos yra labai emocingos ir jautrios. Jos verkia per kiekvieną filmą, garsiausiai juokiasi, žiūrėdamos komediją ir per konfliktus užsiliepsnoja greičiausiai. Tobulai atliktas ir ryškus makiažas iškalbingesnis negu tūkstančiai žodžių. Emocijos liejasi per kraštus, bet apsimetinėti, kad viskas gerai, kai norisi rėkti, jos nemoka. Todėl aplinkinius paperka nuoširdumu.