Kai pametate dėl ko nors galvą arba tada, kai jaučiatės nesaugiai, labai paprasta iškelti kito žmogaus norus ir poreikius aukščiau nei savo. Jeigu laiku savęs nesustabdysite, net nepajusite, kaip prarasite save. Prarasite savo savastį, originalumą ir visa tai, dėl ko žavėjote priešingos lyties atstovus. Moterys turėtų nepamiršti, kad kai kurių dalykų nereikėtų daryti nei dėl mylimo vyro, nei dėl ko kito.

 

5 dalykai, kurių nereikėtų daryti dėl vyrų (ir dėl nieko kito):

 

santykiai

  • Keisti išvaizdą. Jeigu jūsų antroji pusė yra padorus žmogus, jis niekada nevers jūsų keisti savo išvaizdos dėl asmeninių užgaidų. Jis turėtų jus mylėti už tai, kas esate ir mylėti jus viską. Jeigu jūsų svoris, plaukai ar stilius tikrai jam kliudo, vadinasi, jis su jumis yra ne dėl rimtų priežasčių. Bet kokius fizinius pokyčius jūs turėtumėte daryti, nes pačios to norite, o ne dėlto, kad sulauktumėte dėmesio iš kito žmogaus.
 
  • Atsisakyti savo svajonių. Niekas neturėtų trukdyti jums siekti savo tikslų. Juk tai jūsų gyvenimas ir jūsų svajonės. Tik jūs pačios ir gailėsitės, jei nesiryšite veikti ir paisysite kitų žmonių nuomonės. Praleisti galimybę pakeisti darbą arba atidėti svajonės įgyvendinimą vėlesniems laikams šiuo metu gali atrodyti kaip tinkamiausias sprendimas, tačiau reikia nepamiršti, kad ateityje jokių garantijų nėra. Jūsų partneris turėtų palaikyti jūsų pastangas ir, jeigu visada bus šalia, tai didelis pliusas jam.
 
  • Laukti jo patvirtinimo. Stipri moteris gyvena pagal savo taisykles ir nelaukia nurodymų, ką turėtų daryti iš kito žmogaus. Reikėtų atkakliai laikytis savo sprendimų, o nelaukti, kol kažkas patvirtins, kad viską darote gerai. Juk esate suaugusi moteris ir pati žinote, ką darote bei ko jums labiausiai reikia.
 
  • Atšaukti planus. Galima pakeisti planus, jeigu nutinka kažkas svarbaus, tačiau nereikėtų to daryti vien dėlto, kad pabūtumėte su savo antrąja puse. Jūsų draugai ir šeima neturi atsidurti nuošalėje arba prisimenami tik tada, kai antroji pusė negali su jumis leisti laiko. Jeigu partneris jus gerbia, jis supras ir atras laiko susitikti kitą kartą.
 
  • Leisti jam pakeisti jus. Nesistenkite pakeisti savęs dėl nieko kito, nebent tik dėl savęs pačių. Ir jeigu nuspręsite kaip nors patobulinti save, turite tvirtai žinoti, kad tuomet tapsite geresne savo pačių versija. Gali būti, kad jam patiktų, jei jūs kažką savyje pakeistumėte, tačiau noras pakeisti rodo, kad jam nuoširdžiai patinkate tokia, kokia esate. Niekada nepamirškite, kas jūs esate.