Ar žinojote, kad yra tokių frazių, kurios blokuoja smegenų funkcijas? Tokios frazės žmogui suteikia klaidingą nuostatą, todėl jis nebesugeba priimti jokių sprendimų ir tampa nebeaktyvus. Kai kurie asmenys nė neįtaria, kokios pavojingos šios frazės gali būti ir kodėl taip svarbu yra atsikratyti įpročio jas nuolatos kartoti.

 

frazes

4 frazės, kurios blokuoja smegenis:

 

  • „Aš turiu sveikatos problemų“. Prisiminkite kartą ir visiems laikams – pasaulyje nėra visiškai sveikų žmonių. Nesunku suprasti, kokią didžiulę įtaką mūsų mintys turi kūnui, prisiminus pavyzdį apie vienarankį golfo žaidėją, tapusį pasaulio čempionu, kuris dėl teisingo mąstymo turėjo daugiau galimybių pasiekti sėkmę negu tie, kurie turi dvi rankas, bet neteisingai mąsto. Nesvarbu, koks stiprus esate, svarbiausia, kaip naudojate savo jėgas. Jei manote, kad sergate, pirmiausiai išmokite valdyti savo emocijas. Gydytojų pastebėjimais, trys iš keturių pacientų, turi ligų, kurias sukelia neigiamos emocijos, rašo econet.ru.

 

  • „Man trūksta žinių“. Manote, kad nesate pakankamai protingi? Tada supraskite, kad jūsų mąstymo stilius yra svarbesnis negu intelekto koeficientas. Svarbiausia yra ne tai, kokie esate protingi , bet kaip teisingai panaudosite turimas žinias. Atkaklumas, noras susitvarkyti su užduotimis ir tikėjimas savo sugebėjimais yra daug brangesni nei smegenys, turinčios didelį potencialą, tačiau stokojančios noro dirbti. Kad ir kokia būtų sudėtinga jūsų užduotis, visada galite ją išspręsti. Svarbiausia yra teisingas psichologinis požiūris – tai 90 % atneš sėkmę.

 

  • „Aš tam jau per senas arba dar per jaunas“. Daugelis žmonių teisinasi, kad kažko nedaro, kaltindami savo amžių, nors pasaulyje yra daug asmenybių, kurioms pavyko daug pasiekti jau suaugus. Pavyzdžiui, viena menininkė iš Amerikos pradėjo tapyti būdama 70 metų po vyro mirties, o pirmoji jos parodo įvyko, kai jai buvo 80 metų. Iki 90 metų menininkei pavyko uždirbti tiek, kiek ji nesugebėjo susitaupyti per visą savo gyvenimą. Taigi, kai jums atrodo, kad esate kam nors per senas, pabandykite suskaičiuoti, kiek dar jums liko produktyvių metų. Pavyzdžiui, jeigu jums 30, tai galite gyvenimą kažką pasiekti 80 %, jeigu esate 50, vis tiek jums rezerve dar yra 40 % ir tai yra reikšmingas rodiklis! Atminkite, kad bet kokiame amžiuje galite pradėti daryti tai, kas jums patinka.

 

  • „Man nesiseka“. Laimė niekada nebūna atsitiktinė, nes iš anksto žmogus bet kokiu atveju planuoja, rengia ir įgyvendina savo planą. Stenkitės ugdyti savyje lyderystės įgūdžius, galvokite apie save kaip nugalėtoją, o sėkmė visada bus jūsų kompanionas.