Gruodžio 4-10 d. laukia emocijų kupina savaitė. Jausmai nugalės protą ir tai toli gražu ne visuomet bus į naudą. Bus didelis polinkis pasiduoti tamsios emocijoms, elgtis destruktyviai. Todėl šis laikotarpis pareikalaus didelio aidumo bei atsargumo, ypač iš trijų Zodiako ženklų.

 

JautisAstrology,And,Horoscope.,Stones,With,The,Signs,Of,The,Zodiac,

 

Dėl nepaaiškinamų priežasčių jausite grėsmę, todėl su aplinkiniais elgsitės taip, tarsi būtumėte puolami. Stabdykite save – viskas tik jūsų galvoje. Saugoti save svarbu, bet nereikia kovoti su vėjo malūnais. Jeigu ieškosite problemų, tai jų tikrai rasite (o greičiausiai patys prisikursite), bet, jeigu dėmesį nukreipsite kitur, jos jus aplenks. Šią savaitę verčiau nepriiminėti jokių svarbių sprendimų, nesielgti skubotai, nes viską diktuos sumišę jausmai, o ne blaivus protas. Aplinkiniai stebėsis, kas nutiko racionaliajam taikiajam Jaučiui. Šiuo metu nesirūpinkite, ką mano kiti, o geriausia, kiek įmanoma, nuo visų atsitraukite.

 

Dvyniai

 

Šią savaitę jausite tokius intensyvius jausmus, kad, rodos, jie galėtų susprogdinti jūsų širdį. Patiriamos emocijos atrodys didesnės už jus pačius. Dėl to jausitės neramiai, nesaugiai. Nuolat lydės jausmas, kad turite kažkam sustabdyti kelią, kad kyla kažkokia grėsmė jūsų ilgai kurtam pasauliui. O iš tiesų nieko stabdyti nereikia. Vyksta labai reikšmingas virsmas, kuris gali atrodyti kaip tamsiausia naktis, bet po jos neabejotinai išvysite gražiausią aušrą. Tiesiog atėjo metas paleisti tai, kas sena – net savo pačių senąją versiją. Tai nebus lengva, gali kilti daug baimių ir pykčio. Priimkite juos, neignoruokite, tik neleiskite pavirsti į kažką destruktyvaus. Pamėginkite rasti būdų, kaip emocijas paleisti nepridarant žalos nei sau, nei kitiems.

 

Vandenis

 

Širdyje gyvens daug nerimo. Jums atrodys, kad kažkas, dėl ko taip ilgai stengėtės, ko troškote, būtinai nepasiseks. Jus užvaldys iliuzinis praradimo jausmas. Tai ypač stipriai reikšis romantiškų santykių srityje. Ir iš tiesų metas padėti tašką ten, kur jis seniai turėjo būti padėtas, kad ir kaip tai nemalonu būtų. Laikas liautis save apgaudinėti. Tai – ne praradimas, o žengimas pirmyn. Deja, kils pagunda save apgaudinėti, norėsis iš paskutiniųjų įsikibus laikytis niekur nevedančių santykių, net jeigu kitas žmogus kuo aiškiausiai leis suprasti, kad nebenori kurti nieko bendro. Atminkite – baisiausia prarasti ne kitą, o pačius save. Metas sustoti ir kuo ramiau viską apgalvoti. Neleiskite, kad jūsų baimės užvertų duris natūraliai kaitai.

 

​Autorius Jūratė Survilė