Liepos 31-rugpjūčio 6 d. ore sklandys meilės nuotaikos. Jas neabejotinai pajus visi, tačiau trims Zodiako ženklams poveikis bus ypač galingas. Į ką nusitaikė Kupidono strėlės?

 

Horoscope,Compatibility.,Loving,Couple,Outdoors,And,Zodiac,WheelJautis

 

Šią savaitę gali laukti keli išbandymai, bet jie jūsų neišgąsdins. Labai aiškiai suvoksite, kad tai tik dar keli Visatos siunčiami testai, kurių praeityje būta kur kas sunkesnių. Kas galėjo pagalvoti, kad pergudrausite patį likimą? Dauguma Jaučių jau yra nutraukę toksiškus santykius, išsilaisvinę ir pasiruošę meilei. Ji jau už artimiausio kampo! Ir visiškai nesvarbu, imsitės ryžtingų veiksmų ar nieko nedarysite, tai, kas lemta, įvyks. Tie Jaučiai, kurie jau turi antrąją pusę, kartu su ja galės kalnus nuversti, jokie iššūkiai drauge nebus baisūs.

 

Šaulys

 

Šią savaitę mylimas žmogus bus didžiausias jūsų įkvėpimo šaltinis. Nesvarbu, kartu leisite daug laiko ar teturėsite progą trumpai pasikalbėti telefonu, to pakaks, kad veidą nutviekstų šypsena, o širdyje imtų plazdėti drugeliai. Jūs mylite savo antrąją pusę ir daugiau nėra ko pridurti. Jums jūsų santykiai nekels jokių dvejonių ar klausimų. Visiškai nerūpės, ką apie tai mano ar ko tikisi kiti žmonės. Kursite tokį gyvenimą, koks jums atrodo teisingas, o jūsų antroji pusė mielai keliaus šiuo keliu kartu.

 

Ožiaragis

 

Nors ši savaitė meilės reikaluose Ožiaragiams sėkminga, jiems patiems gali atrodyti priešingai. Dauguma šio Zodiako ženklo atstovų gali jausti spaudimą daryti kažką, ko įprastai nedarytų. Romantiškuose santykiuose taip pat bus jaučiamas postūmis kažką daryti „iš reikalo“. Kadangi Ožiaragiai yra labai atsakingi, jie viską atliks nesiskųsdami, bet sukandę dantis. Patiems tai nebus malonu, bet laikas parodys, kad šios savaitės pastangos nėra bergždžios. Ilgalaikėje perspektyvoje pamatysite, kaip labai atsipirks tai, ką meilės srityje nuveikėte šią savaitę.

 

Autorius Jūratė Survilė