Zodiac,Signs,On,Touch,Screen.,Woman,Choosing,Aries,Horoscope,Symbol.

Šią savaitę lydės aiškumas, savo vertės pajautimas, išmintis ir didelis įkvėpimas. Ypač stiprų teigiamą žvaigždžių poveikį pajus trys Zodiako ženklai. Ką gi aplankys gyvenimo pilnatvė?

 

Avinas

 

Avinai jausis ypač energingai. Atrodys, kad galėtų kalnus nuversti. Be to, šią energiją jie galės nukreipti tinkama linkme, nes aiškiai jus, kur turėtų vesti gyvenimo kelias. Dauguma šio Zodiako ženklo atstovų labai aiškiai pamatys, kur yra jų silpnosios vietos ir suvoks, ką reikėtų daryti, kad jas paverstų stiprybėmis arba bent jau apsisaugotų nuo sužeidimų. Bus juntamas stiprus troškimas tyrinėti, pažinti, atrasti naujus horizontus. Šią savaitę reikėtų nebijoti rizikuoti, nes tai atvers visai naujas galimybes, o kartu ir naują gyvenimo lapą.

 

Liūtas

 

Liūtai daug mąstys apie gyvenimo tikslus, savo misiją šiame pasaulyje. Geriausias kompasas šiame žygyje bus jūsų širdis, klausykite, ką ji kužda. Dauguma šio Zodiako ženklo atstovų balandžio 10-16 d. gali pasijusti taip, tarsi stovėtų prie starto linijos ir pradėtų kelionę į kažką itin reikšmingo, nematyto, netyrinėto. Gali aplankyti pokyčių baimė, tik nepasiduokite jai, tai – tik natūralus savisaugos instinktas. Daugumai pokyčiai gali būti susiję su mokslu, užsieniu. Laukia daug smagių nuotykių ir dar neragautų gyvenimo skonių, kurie padės pajusti gyvenimo pilnatvę!

 

Šaulys

 

Šią savaitę Šauliai energijos ir džiaugsmo jaus tiek, kad atrodys, jog galėtų bėgioti stogais ir šūkauti iš laimės. Toks proveržis ypač stipriai jausis pirmoje savaitės pusėje. Atrodys, kad dabar jūsų emocijos didesnės už patį gyvenimą. Šaulius lydės meilė, aistra, kūrybiškumas ir pasitikėjimas savimi. Labai svarbu šią jėgų bangą nukreipti tinkama linkme, kaip nors išnaudoti, antraip iš to nebus jokios prasmės ir jokio ženklo ateityje. Dabar jūsų gyvenime labai svarbus momentas ir nuo to, kaip jį išnaudosite, priklausys ateities sėkmė.