Daugiau nei du mėnesius trukęs populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ jau visai netrukus turės savo nugalėtoją – šį šeštadienį įvyks dramatiškas projekto finalas. Jame varžysis du lyderiai – dar nė karto ant karštosios kėdės nesėdėjęs Kristupas ir žiūrovų numylėtinė Meda. Tačiau norėdami nukreipti mintis nuo laukiančios kovos šou dalyviai kol kas džiaugiasi vienas kito kompanija ir rengia nepamirštamus vakarėlius, o šįkart – net iškėlė vestuves.

 

Screen Shot 2017-08-30 at 11.25.38 (Small)

 

Trečiadienio „2 Barų“ dienoraštyje žiūrovai išvys neeilinę medžiagą iš bene linksmiausio ir visą dieną trukusio barmenų vakarėlio – pačių barmenų suorganizuotų netikrų Medos ir Martino vestuvių iškilmių.

 

Screen Shot 2017-08-30 at 11.26.55 (Small)

 

Sportiškos išvaizdos gražuolis Martinas ir nuoširdžioji Meda vienas kitam simpatizuoti pradėjo vos prasidėjus projektui. Filmavimo kameros ne kartą užfiksavo meilius judviejų prisilietimus, net bučinius, tačiau apie savo jausmus vienas kitam Martinas ir Meda niekada per daug neatviravo.

 

Screen Shot 2017-08-30 at 11.27.58 (Small)

 

Tačiau praėjusią savaitę spėliones išsklaidė itin romantiškas Martino poelgis – vaikinas priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo Medai. Padedami kitų dalyvių, Meda ir Martinas nusprendė pajuokauti ir iškelti vestuvių puotą, kurioje dalyvavo visi barmenai.

 

Šiandienos laidoje žiūrovai išvys ne tik nepamirštamą Medai ir Martinui skirtą šventę, bet ir ilgai lauktą vaikino prisipažinimą. Įspaustas į kampą Martinas pagaliau prisipažino – Medai iš tiesų jaučia daugiau nei draugiškumą ir norėtų judviejų santykius tęsti projektui pasibaigus.

 

Kaip nuotykių kupiną dieną praleido „2 Barų“ dalyviai? Ar Martino ir Medos jausmai pagaliau pasiekė kulminaciją? Ar Martino prisipažinimas ir jausmai – tikri? Visi atsakymai ir daugybė nuotaikingų akimirkų – šiandien 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba du bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!