Sekmadienio vakarą pajūrį sudrebins jau antroji karščiausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Joje – kaip niekada daug staigmenų ne tik žiūrovams, bet ir patiems dalyviams. Projekto kūrėjai atskleidžia – pirmą kartą šou istorijoje pliusai ir minusai bus sudėti tiesioginės transliacijos metu, žiūrovai galės užduoti klausimus internetu ir paaiškės tarp projekto dalyvių sklandantys gandai – ar „2 Barai“ dalyve taps socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė.

 

iskr24 (1 of 1) (Small)

 

Tiesa, tūkstančius sekėjų turinti M. Šalčiūtė nebus vienintelė galima naujokė, kuri bus pristatyta šiandienos išlikimo kovoje. Į projektą vietoje šiandien iškrisiančio „2 Barai“ dalyvio ateis ir dar viena paslaptyje laikoma naujokė, todėl įtampa tarp barmenų gali kaip reikiant įkaisti.

 

iskr25 (1 of 1) (Small)

 

Šią savaitę žiūrovams nebuvo parodyti net du realybės šou dienoraščiai, todėl svarbiausius savaitės įvykius ir išskirtinius siužetus bus galima išvysti tik tiesioginėje transliacijoje. Kurie du dalyviai kausis ant karštųjų kėdžių taip pat paaiškės tik išlikimo kovos transliacijai prasidėjus, nes pirmą kartą pliusai ir minusai bus dedami tik jos metu.

 

iskr33 (1 of 1) (Small)

 

Šiandienos transliacijos žiūrovams projekto kūrėjai žada dar ne vieną ypatingą staigmeną. Pirmą kartą šou istorijoje „2 Barai“ žiūrovai galės komentuoti ir užduoti klausimus dalyviams tiesiogiai, paaiškės praėjusią savaitę į šou sugrįžusio Renaldo likimas.

 

iskr54 (1 of 1) (Small)

 

Žiūrovai taip pat sužinos visą tiesą apie Medos ir Martin griūvančius santykius ir kitų dviejų dalyvių besimezgančią simpatiją, kurią nuo kamerų jie itin slepia. Bus parodyti ir pirmieji barmenų skambučiai artimiesiems, kurie – ne tokie malonūs, kaip gali pasirodyti, o Meda atskleis, ką reiškė jai išsakyti skaudūs mamos žodžiai ir kaip į juos sureagavo Martin.

 

Televizijos žiūrovai nuo tiek siurprizų ir naujų posūkių galės atsipūsti klausydami Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio atliekamų nuotaikingų dainų. Kur iš „2 Barai“ dingo Renaldas? Kam karštąsias kėdes nulems tiesioginis pliusų ir minusų vakaras? Kaip barmenai sureaguos į net dvi naujas dalyves – gražuolę M. Šalčiūtę ir paslaptyje laikomą dalyvę? Atsakymai į visus klausimus ir dar daugiau – jau šiandien, 19.30 val. „2 Barai“ išlikimo kovoje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dvylika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!