Du mėnesius trukęs, milžiniško televizijos žiūrovų ir internautų dėmesio sulaukęs TV3 vasaros projektas „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ beveik pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį sekmadienį paaiškės realybės šou nugalėtojas.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_dalyviai_FOTO_PRO

 

Paskutinės savaitės realybės šou barmenams buvo neramios. Į projektą grįžus Žygiui, Marijui ir Aurimui tarp trijulės ir finalininko Juliaus kilo konfliktas, mat šis stojo ginti vaikinų įžeistos savo mylimosios Viktorijos.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Simona_Julius_Viktorija_FOTO_PRO

 

Po praėjusią savaitę vykusio paskutinio pliusų-minusų vakaro Julius savo buvusių kolegų nepasibaimino išvadinti dviveidžiais ir gyvatėmis. Ant vaikinų jis supyko po to, kai jie savo minusus skyrė Viktorijai, negailėdami skaudžių replikų. Nuo sugrįžusių Žygio, Marijaus ir Aurimo Julius Julius atsitvėrė tylos siena.

 

TV3_2_Barai_Gyvenimas_kelyje_Simona_Zygis ir Marijus_FOTO_PRO

 

Šį, ketvirtadienio, vakarą 21.00 val. žiūrovų laukia paskutinė „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dienoraščio laida, kurioje projekto vaikinai pagaliau išsiaiškins santykius. Kad ir kokie aršūs pykčiai vyko tarp projekto vyrukų, dalyviai nutarė pamiršti visas nuoskaudas ir užkasti karo kirvį.

 

„Buvo taip, kad Julius išgirdo kelis dalykus, kurių nebuvo ir kurių nepasakėme. Gal dar ir dėl Viktorijos kažkiek užpyko“, – susiklosčiusią situaciją aiškins projekto gražuoliuku tituluojamas Žygis. Paskutinėje realybės šou dienoraščio laidoje vaikinas prisipažins, kad jam pavyko vyriškai pasikalbėti su Juliumi ir susitaikyti.

 

Vienas iš projekto finalininkų, pasaulio mišrių kovų KOK čempionas Julius džiaugsis, kad paskutinės dienos, kurias teks praleisti baruose, bus be pykčių: „Susėdome, pasikalbėjome išsamiai apie kiekvieną neaiškumą, nuoskaudą ir užkasėme tą karo kirvį.“

 

Julius prisipažins su jauduliu laukiantis šio sekmadienio finalinės kovos, kur paaiškės, kas taps projekto nugalėtoju, laimės automobilį ir pelnys šlovę. „Džiaugiuosi, kad tiek daug nuveikta, tiek išbūta ir patirta, pamokų išmokta. Džiaugiuosi, kad pavyko tiek daug nueiti. Lieka paskutinis išbandymas – sekmadienis“, – laidoje džiaugsis Julius.

 

Kaip paskutines dienas leidžia realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ barmenai? Kokias linksmybės jie surengė? Atsakymai – šiandien 21.00 val. per TV3.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ visą parą stebėkite tiesiogiai – per 2barai.lt, o karščiausias naujienas sekite tv3.lt. Šį sekmadienį 19.30 val. TV3 eteryje – paskutinis realybės šou finalas, kuriame bus išrinktas projekto nugalėtojas.

 

„2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ finalas – šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!