Populiariausiame TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ vėl verda intrigos. Šią savaitę dalyviai kaip reikiant atsipalaidavo – už siautulingas linksmybes buvo parodyta dar viena geltona kortelė, o vaikiną už projekto ribų turinti Gabija meiliai glaustėsi prie anksčiau su Meda poruoto gražuolio Martin. Dėl šio įvykio mergina nesustodama lieja ašaras – nežino, ar mylimasis Žygis sugėbės jai atleisti.

 

ab11 (1 of 1) (Small)

Šiandien, trečiadienį, realybės šou „2 Barai“ dienoraštyje – Gabijos ašaros dėl lemtingos naties įvykių. Žavios išvaizdos šokėja jau kurį laiką puoselėja šiltus jausmus praėjusių metų dalyviui Žygiui, tačiau jų santykiai gali pasisukti netikėta linkme.

 

Vakarėlio metu visą parą dalyvius stebinčios filmavimo kameros užfiksavo kai kurių akimis draugiškumo ribas peržengiančius Martin ir Gabijos veiksmus. Jie meiliai glaustėsi, dalinosi žvilgsniais ir apsikabinimais, kurie užkliuvo ne tik kitiems šou dalyviams, bet ir Gabijos vaikinui Žygiui.

 

Merginą pasiekė žinia – Žygis kaip reikiant įpykęs ir užsiminė, kad jų santykiai dėl tokių Gabijos veiksmų gali pasibaigti. Tai kaip reikiant sukrėtė projekto dalyvę – ji nesustodama liejo ašaras ir tikino, kad Martin jaučia tik draugiškumą.

 

„Atrodo, kad sapnuoju ir labai noriu atsibusti“, – emocijų negalėjo suvaldyti mergina. Savo elgesį bando pateisinti ir Martin – tikina, kad jokių romantiškų jausmų tarp judviejų nėra.

 

Šįvakar „2 Barai žiūrovai ne tik išgirs visą tiesą apie Gabijos ir Martin santykius, bet ir sužinos, kodėl gražuolis įsivėlė į konfliktą su visuomet tiesos ieškančiu Aivaru.

 

Kodėl romantiškai akimirkai pasidavė Gabija ir Martin? Ar merginos mylimasis atleis jai išdavystę? Kodėl Martin nebijo akistatos su Žygiu? Apie visa tai ir daugiau – šiandien, 21.00 val. realybės šou „2 Barai“ dienoraštyje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – asmeninio archyvo ir Karolio Bakūno