Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie ekranų sukvietė populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ atidarymo tiesioginė transliacija. Karščiausio vasaros projekto vairas vėl patikėtas itin charizmatiškam vedėjų duetui – Vaidai  Skaisgirei ir Justinui Jankevičiui. Ypatingai progai V. Skaisgirė pasipuošė ne ką mažiau ypatingu drabužiu – vilkėdama dizainerės Airidos Skrickienės kurtą suknelę pademonstravo fatališkos moters įvaizdį.

 

KBF_3050 (Small)

 

Tiesiogiai iš Palangos transliuotoje pirmojoje šios vasaros „2 Barai“ laidoje V. Skaisgirė aplinkinių akį traukė dar prieš įsijungiant filmavimo kameroms. Ilga raudona aksomo suknele giliu skeltuku pasipuošusi projekto vedėja atrodė kaip niekad pasitikinti savimi.

 

KBF_3061 (Small)

 

„Mano gyvenimo tempas toks, kad retai turiu galimybę apsivilkti kažką panašaus. Kasdienai renkuosi patogius, sportiškus drabužius. Todėl dabar jaučiuosi labai moteriška ir ryški. Žaviuosi šios dizainerės kūriniais, tad ir ši suknelė – ne išimtis“, – sakė A. Skrickienės kurtu drabužiu pasipuošusi V. Skaisgirė.

 

KBF_3095 (Small)

 

Elegantiška, tačiau itin gundančia suknele pasipuošusi „2 Barai“ vedėja tikino, kad antrą kartą tapus populiariausio TV3 vasaros realybės šou vedėja norėjosi dar labiau pasitempti.

 

„Praėjusią vasarą šis projektas susilaukė milžiniško populiarumo – vien internete sulaukėme milijoninių peržiūrų. Norisi stengtis dėl žiūrovų, todėl jaučiu pareigą pasitempti – ne tik būti dar geresne vedėja, bet ir stebinti savo įvaizdžiais, kuriais kiekvieną sekmadienį rūpinsis kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė“, – tikino V. Skaisgirė.

 

Vos prasidėjus tiesioginei transliacijai, realybės šou nustebino netikėtumais – vienas už kitą nuotaikingesniais muzikiniais pasirodymais, įspūdingais dalyvių prisistatymais. Žiūrovų vis dar laukia intriga – pasibaigus transliacijai paaiškės visi iki šiol paslaptyje laikyti projekto dalyviai.

 

Šią vasarą „2 Barai“ keliasi į pajūrį, „Atostogų parką“ ir pramogų kompleksą „HBH“, tad jau netrukus visa Lietuva galės susipažinti su bare apgyvendintais dvylika dalyvių. Realybės šou kūrėjai tikina, kad projekto dalyvių laukia daugybė atrakcijų, iššūkių, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karšta konkurencinė kova. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – nuo birželio 25 d. sekmadieniais 19.30 val. ir pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno