Ar kada nors pagalvojote, kad tai, koks esate lovoje, priklauso nuo jūsų asmenybės tipo? Atlikus K. G. Jungo asmenybių tipų testą kiekvienas gali sužinoti, kuriam iš 16 asmenybių tipui priklauso. Pasirodo, kad nuo jo priklauso ir žmogaus seksualumas bei elgesys lovoje.

 

seksas

 • ENFP. Šio tipo asmenys negali mėgautis seksu, jei nejaučia emocinio ryšio su partneriu. Tačiau šie žmonės lengvai užmezga naujus ryšius, todėl tai dažniausiai nebūna problema. Jie šilti ir entuziastingi meilužiai, kurie moka pasinaudoti savo seksualumu. Fizine prasme sekso jiems nereikia iki tol, kol sutinka žmogų, kuris sužavi.

 

 • ENFJ. Šio tipo asmenys mėgsta padaryti kitus žmones laimingais, todėl santykiuose su įsipareigojimais jie yra puikūs meilužiai. Jiems labiau patinka tradicinis seksas, bet tai nėra blogas dalykas: gyvenime ir lovoje jie visada pasiruošę daugiau duoti, o ne imti. Jie nenori apvilti.

 

 • INTJ. Į seksą žvelgia kaip į iššūkį. Nori nuolat tobulėti seksualine prasme ir ieško naujų būdų, kaip padaryti seksualinę patirtį dar intensyvesnę tiek sau, tiek partneriui. Mylėdamiesi kartais gali nekontroliuoti savęs, nes atsiduoda fiziniams impulsams. Seksas šio tipo asmenims yra reikalinga iškrova nuolat dirbančioms smegenims.

 

 • ESTJ. Į seksą šio tipo asmenys kaip į smagią pramogą, tarpusavio ryšys jiems nėra toks svarbus. Jie gali ilgai mylėtis, tačiau kartais šio tipo asmenų partneriai gali jaustis kaip žaisliukai lovoje.

 

 • INFP. Mylėjimasis jiems neatsiejamas nuo meilės. Potencialūs lytiniai partneriai turi žinoti, kad šio tipo asmenims niekada nėra tik fizinis potraukis ir ritmiški judesiai. Jiems labai svarbu užmegzti ryšį su žmogumi, su kuriuo miegama, todėl jiems idealiai tiktų santykiai su ENFP tipo asmenimis. Tai romantiškos asmenybės, kurios nori tokio partnerio, su kuriuo seksas reikštų šį tą daugiau.

 

 • ISTJ. Šio tipo asmenims seksas yra iš anksto planuojama veikla. Pavyzdžiui, jie iš anksto žino, kad mylėsis kiekvieną antradienį, trečiadienį ir šeštadienį, lygiai 21 valandą. Šie asmenys nėra linkę išbandyti ekstremalių dalykų, nors kartais gali būti sužavėti ir spontanišku seksu. Geriausiai jaučiasi, kai seksas visada yra vienodai geras.

 

 • ISTP. Fizinę sekso dalį mėgsta labiau nei romantiškąją, intymią. Tai vizualai, kuriuos jaudina erotiški apatiniai, kvepalai, prašmatnus viešbučio kambario interjeras. Nėra linkę išbandyti ekstremalius dalykus, bet naujovių neatsisako. Nesiverčia per galvą, kad turėtų lytinį partnerį. Jei kas, gali puikiai pasitenkinti ir vieni patys.

 

 • ESFJ. Šilti, prieraišūs meilužiai, kurie trokšta, kad partneris būtų laimingas. Į seksą žiūri kaip į galimybę parodyti partneriui savo jausmus. Kartais seksas gali atrodyti kaip pareiga, bet jiems tai nesvarbu, nes svarbiausia yra ne jų pačių nuotaika, bet tai, ar partneris jaučiasi laimingas. Mėgsta tradicinį seksą, bet mylisi entuziastingai.

 

 • INTP. Šio tipo asmenims lovoje sunku atsipalaiduoti. Jie turi labai pasitikėti partneriu, jausti didelį komfortą, kad galėtų būti fiziškai ir emociškai intymūs. Tačiau, kai pavyksta tai padaryti, lovoje jie nebūna nuobodūs: mėgsta eksperimentuoti, išbandyti naujus dalykus, kuriuos pasiūlo partneris. Šio tipo asmenys gali ilgai susilaikyti nuo sekso ir laukti tinkamo žmogaus.

 

 • ISFJ. Svarbiausias ir pagrindinis šio tipo asmenų tikslas – prisitaikyti prie žmogaus, su kuriuo miegama. Seksas yra galimybė fiziškai parodyti savo meilę, todėl geriausia, kai tai vyksta su žmogumi, su kuriuo sieja įsipareigojimai. Lovoje jie gali daryti beveik viską (proto ribose), ko nori partneris.

 

 • ENTP. Šio tipo asmenys nori atsiduoti ne tik visu kūnu, bet ir visa siela. Juos jaudina keisti, intelektualūs, gašlūs dalykai. Kuo keistesnė sekso fantazija, tuo geriau.

 

 • ISFP. Tiki, kad veiksmai pasako daugiau nei žodžiai, todėl mano, kad geras sekas – tai yra būdas parodyti, kaip labai mylimas partneris. Tai labai jausmingi ir fiziškai kūrybingi asmenys lovoje. Jų partneriai jaučiasi vertinami, geidžiami ir patenkinti.

 

 • ESTP. Tiesiai pasako, ko nori. Atletiški, interaktyvūs, besidomintys viskuo. Tik reikėtų nepamiršti, kad seksui, priešingai nei sportui, reikalingas ir emocinis komponentas. Antro karto greičiausiai nebus, jei šio tipo asmenys nekreips dėmesio, ar partneris buvo patenkintas, ar pasiekė orgazmą ir pan.

 

 • ENTJ. Dominuojantis meilužis. Turi labai lakią vaizduotę, linkę išbandyti naujoves miegamajame, labai reaguoja į tai, ko nori partneris. Jiems suteikia didelį malonumą, kad partneris be baimės pasitikėjo juo ir leido daryti su jo kūno, ką jie nori.

 

 • INFJ. Neina į lovą po pirmojo pasimatymo. Jiems reikia pažinti žmogų, pasitikėti, suprasti jį, atrasti tarpusavio ryšį. Šio tipo asmenys siekia, kad miegamajame partneris jaustųsi visada gerai. Geriausias sekas yra intymus, aistringas tarp dviejų žmonių, užmezgusį ryšį mentaliniame (dvasiniame) lygmenyje.

 

 • ESFP. Šio tipo asmenybėse derinami ekstravertiški ir introvertiški jausmai. Jiems labai svarbu patenkinti partnerį, jie yra labai plačių pažiūrų ir turi neprilygstamų fizinių ir seksualinių įgūdžių. Trumpai tariant, lovoje jie yra nuostabūs ir nepamirštami.