Visi nori mylėti ir būti mylimi besąlygiškai. Besąlygišką meilę galima jausti draugams, šeimos nariams ir romantiniam partneriui. Atpažinti, kad meilė yra besąlygiška gali būti sudėtinga, nežinant į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Laimingame gyvenime turi būti daug meilės!

 

santykiai

Kodėl besąlygišką meilę sunku atpažinti? Todėl kad ji nesukelia jausmo, kad pilve skraido drugeliai. Paprastai ji nematoma ir apie ją sužinoma tik tada, kai kas nors svarbaus nutinka jūsų gyvenime.

 

Egzistuoja daug skirtingų meilės rūšių. Yra romantiška, broliška, draugiška meilė ir meilė, kurią anksčiau jautėte buvusiam romantiniam partneriui. Pasaulyje nėra žmogaus, kuris nebūtų jautęs nors vienos iš šių meilių. Norint sužinoti, kas yra besąlygiška meilė – toli ieškoti nereikia.

 

12 ženklų, kad patyrėte besąlygišką meilę:

 

 • Jaučiatės mylimi. Jeigu kažkas jus myli besąlygiškai, jūs tai jaučiate. Jums nereikia žodžių, kad žinotumėte, kad kažkam rūpite. Jūs tiesiog tai žinote.

 

 • Jaučiatės gerbiami. Pagarba yra viena svarbiausių besąlygiškos meilės sudedamųjų dalių. Kai kažkas jus ne tik myli, bet ir labai gerbia – tai besąlygiška meilė.

 

 • Niekada nesijaučiate smerkiami. Sugebėjimas nesmerkti, nesvarbu, kas benutiktų – vienas akivaizdžiausių rodiklių, kad esate besąlygiškai mylimas. Jeigu atrodo, kad jus myli, bet vis tiek truputį smerkia ir teisia – tai nėra besąlygiška meilė.

 

 • Jūs esate lengvai pažeidžiami. Jūs niekada negalite nuo mylinčių žmonių nuslėpti, kaip iš tikrųjų jaučiatės. Jeigu esate palūžęs, jums nereikia prieš apsimetinėti, kad yra geriau negu yra.

 

 • Niekada nekilo klausimų, ar asmuo tikrai jus myli. Nėra nė menkiausios abejonės, ar tas žmogus jus myli. Klausti to nereikia. Jie tiesiog tai parodo savo elgesiu ir žodžiais.

 

 • Galite visiškai būti savimi. Kadangi mylintis asmuo jūsų visiškai nesmerkia, galite būti savimi ir niekuo neapsimetinėti. Niekada nėra poreikio slėpti tam tikrų savybių ir keistenybių nuo to asmens.

 

 • Su tuo žmogumi jaučiatės komfortiškai. Jeigu kada nors jautėtės komfortiškai būdami su kitu žmogumi, kuris buvo tarsi jūsų pačių tęsinys – tai yra besąlygiška meilė. Būnat su tuo žmogumi galima visiškai atsipalaiduoti ir jaustis mylimiems, nesmerkiamiems, nekamuojamiems nerimo.

 

 • Labai pasitikite tuo žmogumi. Jums nekyla klausimas, ar galima pasitikėti šiuo žmogumi. Santykiuose jaučiatės visiškai saugūs.

 

 • Žinote, kad jei suklysite, jums bus atleista. Išimtis – neištikimybė (tada, net besąlygiškai mylintis asmuo gali neatleisti. Jis vis dar jus mylės, bet išeis). O visą kita jis pasistengs atleisti, suprasti ir neteisti.

 

 • Žinote, kokių trūkumų turi kitas žmogus, bet jie jums netrukdo. Niekas nėra be trūkumų. Niekas nėra tobulas. Jūs žinote, kokių trūkumų turi kitas žmogus, bet suprantate, kad tai nėra svarbiausias dalykas.

 

 • Nebijote atskleisti savo baimių. Kadangi niekas jūsų nesmerks ir gali sau leisti būti pažeidžiamu, galite atskleisti savo baimes, nebijodami, kad atrodysite kvailai. Jūs žinote, kad atskleidę savo baimes mylintiems žmonėms atrodysite tik stipresni, kad nebijote apie tai kalbėti.

 

 • Kartais jaučiatės priblokšti to, kaip labai jūs kažkam rūpite. Kartais sunku patikėti, kad kažkam galite taip rūpėti, kaip rūpite. Jaučiatės tokie mylimi ir gerbiami, kad tai atrodo stebuklas.