Kokia pirma mintis ateina į galvą, išgirdus žodį „australė“? Tikriausiai iš karto įsivaizduojate liekną, atletišką merginą ant banglentės, įdegusią, šviesiais, banguotais ir jūra dvelkiančias plaukais bei plačia šypsena. Ji – idealas daugeliui moterų, nesvarbu, kur jos gyvena. Štai kelios australių paslaptys, kurios padeda priartinti svajonę prie realybės!

 

australes

11 australių grožio paslapčių:

 

 • Odą tepti sviestmedžių aliejumi. Sviestmedžių aliejumi odą tepti prieš einant miegoti. Jis drėkina odą ir gydo randus, likusius nuo spuogų. Rytą oda bus jau paruošta naudoti dekoratyvinę kosmetiką.

 

 • Naudoti lakštines kaukes. Jas naudoti paprasta ir patogu ne tik namie, bet ir kelionėje, o poveikis matomas labai greitai. Prieš svarbų susitikimą rekomenduojama pagulėti, užsidėjus tokią kaukę 20 minučių, kad oda būtų pailsėjusi, skaistesnė ir sudrėkinta. Rekomenduojama rinktis hialurono rūgšties prisotintas kaukes.

 

 • Naudoti naktines odos priežiūros priemones (jos efektyvesnės!). Naktį oda valosi ir atsinaujina, todėl kosmetikos priemonės veikia efektyviau. Australės mėgsta naktines kaukes ir kremus, kurie pagerina dėl netinkamos mitybos, per mažo skysčių vartojimo ir kenksmingo saulės poveikio pablogėjusią odos būklę per naktį.

 

 • Kasdien naudoti apsaugines priemones nuo saulės. Kiekvieną dieną rekomenduojama naudoti apsaugines priemones nuo saulės su SPF 30, net jei oras debesuotas ir didžiąją dienos dalį praleidžiama biure.

 

 • Naudoti aliejų veidui rytą ir vakarą. Nereikėtų bijoti naudoti aliejų veido priežiūrai. Reikia tik rasti aliejų, kuris labiausiai tinka konkrečiam odos tipui. Pavyzdžiui, erškėtuogių aliejus tinka brandžiai odai, moliūgų sėklų aliejus tinka ir spuoguotai odai, ir tai, kuriai trūksta drėkinimo, kamelijų aliejus tinka visų tipų odai, net jautriai.

 

 • Valgyti daugiau fermentuotų produktų. Maistinės medžiagos iš fermentuotų maisto produktų yra lengviau įsisavinamos. Fermentavimosi procesas skatina gerųjų bakterijų (probiotikų) dauginimąsi, kurios gerina žarnyno sveikatą ir yra atsakingos už sveiką, švytinčią odą. Tai natūralus jogurtas, kefyras, rauginti kopūstai, kimči, tempė (fermentuota sojų masė), melsvieji dumbliai, arbatos grybas.

 

 • Rūpintis, kad oda visada būtų sudrėkinta. Sudrėkinta oda yra švytinti. Kartais drėkinti odą ryte ir vakare nepakanka. Jai reikia papildomo drėkinimo. Tada galima naudoti veido dulksną, kuri atgaivina, sudrėkina veido odą. Galima purkšti net ant makiažo.

 

 • Kartą per savaitę detoksikuoti odą. Kas savaitę rekomenduojama užsidėti detoksikuojančią kaukę, kuri giliai valo, mažina poras ir gerina kraujotaką. Rekomenduojama rinktis tokias kaukes, kurios praturtintos antioksidantais, vaisių fermentais, moliu.

 

 • Odą valyti aliejumi su muslino audinio skiautele. Aliejus skaido riebalus, pašalina nešvarumus ir makiažo likučius. Muslinas odą labai švelniai šveičia, todėl oda tampa dar švaresnė ir skaistesnė.

 

 • Paplūdimyje plaukus ištepti kauke. Australės garsėja nerūpestingai krentančiomis plaukų bangomis ir gera plaukų būkle. Gali būti, kad taip yra dėlto, kad dažna australė, prieš apsilankymą pliaže, plaukus ištepa drėkinančia kauke. Saulė padeda kaukei įsiskverbti į gilesnius plauko sluoksnius ir apsaugo nuo išsausėjimo dėl saulės, jūros vandens ir vėjo.

 

 • Naudoti švytėjimo odai suteikiančias savaiminio įdegio priemones. Australės puikuojasi bronziniu įdegiu, tačiau nebūtina nuolat degintis. Sveikatą saugančios australės vis dažniau vengia žalingų UV spindulių ir naudoja savaiminio įdegio priemones, suteikiančias odai švytėjimo.