Ar gali būti, kad vyrai turi slaptų baimių? Juk jie atrodo tokie stiprūs ir ryžtingi! Vyrai patys taip pat to niekada neprisipažintų. Vis dėlto tai tik dar vienas stereotipas apie tai, koks turėtų būti tikras vyras.

 

baimes

10 vyrų baimių, apie kurias jie nelinkę kalbėti:

 

  • Kaip atrodo jų kūnas. Nuo mažų dienų moterims kalama į galvą, kad jų kūnas visada turi atrodyti idealiai. Jos galvoja, kad nuolat privalo laikytis dietos. Apie vyrus tokio stereotipo nėra, bet tai nereiškia, kad jie nesijaudina dėl savo fizinės formos ir nelygina savo kūno su vyrų sporto ir kituose žurnaluose. Kitaip, kodėl vyrai praleistų tiek daug laiko sporto salėje? Blogiausia, kas gali nutikti tai išgirsti pastabą apie jų paaugusį pilvą.

 

  • Pinigai. Pinigai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl vyrai nerimauja. Juk jie yra nuo mažų dienų auklėjami, kad vieną dieną taps šeimos maitintojais. Vyras, net neturėdamas merginos, gali jaudintis dėl savo finansinės situacijos, nes bus įsitikinęs, kad, norint sukurti santykius, svarbiausia turėti pinigų. Tačiau rūpestis ir dėmesys moterims yra svarbiau. Jeigu klystame ir merginai iš tikrųjų labiausiai rūpi pinigai, tuomet ji neverta vyro laiko.

 

  • Ūgis. Kaip vyras gali nesijaudinti, jeigu vienas iš pagrindinių idealaus vyro bruožų yra aukštas ūgis? Jeigu moterims neteiktų tiek daug reikšmės ūgiui, tada vyrai, kurie nėra tokie aukšti turėtų daugiau galimybių pelnyti moterų simpatijas ir širdį. Ūgis nėra taip svarbu kaip širdies dydis.

 

  • Kiti vyrai gali kelti grėsmę. Vyrų pavydas moterims ne visada būna akivaizdus, tačiau jis labai žeidžia jų savigarbos jausmą. Jūsų partneris gali nerodyti jokių ženklų, kad nerimauja, kai jūs pasakojate apie kolegą, turintį fantastišką humoro jausmą. Tačiau moterys turėtų žinoti: jis daug nerimauja ir lygina save potencialiu varžovu. Baimę gali išsklaidyti nuoširdus pokalbis, kuriame sąžiningai paaiškinsite, kad nėra jokios grėsmės.

 

  • Per mažai patirties santykiuose. Mačo įvaizdis vyrams sapnuojasi baisiausiuose košmaruose, nes tai verčia jiems bandyti atrodyti patyrusiems meilužiams ir meluoti apie merginų, su kuriomis miegojo, skaičių. Iš tikrųjų jie bijo padaryti kažką blogai taip pat, kaip ir moterys. Parama ir sąžiningumas visose santykių srityse gali padėti labiau pasitikėti savimi.

 

  • Plaukai. Plaukai ant kūno ir galvos yra visada problema vyrams. Per mažai plaukų ant kūno – o kas jei, dėlto jie neatrodo pakankamai mačo? Per daug plaukų ant kūno – ar tai gąsdina, atstumia ir atrodo netvarkingai? Nuplikti apskritai atrodo kaip baisiausias dalykas, kuris gali nutikti vyro gyvenime. Padėtį dar labiau gali pabloginti moteris, kuri apie šiuos vyrų kompleksus ir baimes pradės kalbėti pirma.

 

  • Dietos. „Aš laikausi dietos“, – vyrai iš moterų dažnai girdi šiuos žodžius. Tačiau, jeigu vyras užsimena apie dietą, tai gali skambėti kiek keistai. Tiesa yra ta, kad vyrai taip pat rūpinasi savo kūnu ir ką jie valgo. Visi nori būti sveiki ir geros formos. Tik vyrai apie tai rečiau garsiai kalba.

 

  • Santykiai su mergina. Kiek daug santykių yra parašyta apie tai, kaip išgelbėti santykius, moteriškuose žurnaluose? Tačiau, jeigu apie tai vyrai pradeda diskutuoti, gali skambėti keistai. Iš vyrų vis dar tikimąsi, kad jie bus brutalūs, todėl jie neva neturėtų jaudintis dėl tokių smulkmenų kaip santykiai. Tačiau tiesa yra ta, kad vyrai taip pat nori, kad viskas būtų gerai, todėl jie turi teisę nerimauti.

 

  • Kiek partnerių mergina turėjo prieš jį. Jeigu moteris turėjo daugiau partnerių negu vyras prieš jiems susipažįstant, tada vyras gali pradėti nesąmoningai su jais konkuruoti. Be to, vyras gali nervintis dėlto, kad yra mažiau patyręs negu moteris. Svarbiausia paaiškinti jam, kad praeitis yra praeitis ir nėra dėl ko nerimauti.

 

  • Atvirai reikšti emocijas. „Neverk! Tu – vyras!“, – tai girdėjo kiekvienas vyras, kai buvo berniukai. Tėvai tai sakydami norėjo užauginti stiprius ir galinčius apsaugoti savo šeimą vyrus, tačiau iš tikrųjų tai nebuvo labai gera mintis. Dėlto vyras bijo pasirodyti silpni, parodyti tikrąsias savo emocijas. Nereikėtų pilti benzino į ugnį ir nekalbėti apie tai, kaip vyrai neva turėtų mokėti susidoroti su sunkumais.