Idealiame pasaulyje visos poros turėtų savo oazę, kurioje galėtų niekieno netrukdomos skirti laiką sau. Tačiau realybėje rasti papildomą valandėlę įtemptoje dienotvarkėje gali būti labai sudėtinga. Vis dėlto tai būtina, norint ilgą laiką džiaugtis puikiais santykiais. Tokiu atveju gali padėti keli patarimai!

 

intymumas

10 patarimų, kaip rasti laiko intymumui:

 
  • Pirmenybę teikti paprastumui. Laikas kartu nebūtinai turi reikšti, kad reikia užsisakyti penkių žvaigždučių kambarį viešbutyje Paryžiuje. Tai gali būti šokis pagal muziką, nostalgiškai primenančią pirmuosius pasimatymus, namuose, jūsų namų virtuvėje, stebint ir kikenant vaikams. Neatidėliokite galimybės atnaujinti ryšį, laukdama kažkokios ypatingos progos. Atgaivinti prisiminimus apie pirmąjį bučinį galima ir rasti vieną kitą laisvą minutę galima net tada, jei reikia atlikti daug buities darbų (išskalbti ir išlyginti drabužius ar kt.).
 
  • Planuoti. Spontaniškumas yra puikus dalykas, bet kartais gerai ir planuoti buvimą kartu. Tada turėsite kažko laukti ir kam ruoštis. Kai atsiranda vaikai, laiko sau skirti tampa vis sunkiau, bet tikrai nėra neįmanoma. Kalendoriuje raudonai galima pažymėti datą, kai skirsite laiko tik vienas kitaip, kaip žymite vizitus pas gydytoją ar darbinius susitikimus.
 
  • Pasamdyti auklę. Kol vaikai dar per maži, kad pabūtų vieni, reikėtų rasti žmogų, kuris galėtų juos prižiūrėti, kol būsite išvykę. Auklę galima pasisamdyti vienai nakčiai arba nuvežti pernakvoti pas senelius, galima auklę samdyti ir nuolat, jei to reikia ne tik dėl kelių pasimatymų per mėnesį, bet ir karjeros. Kartais viskas, ko reikia, tai žinoti, kad jums priklauso visas vakaras ir jūs galėsite ramiai užmigti vienas kito glėbyje.
 
  • Uždaryti miegamojo arba vonios duris. Neturint galimybės ištrūkti iš namų, pasistenkite dažniau uždaryti miegamojo duris… Įveskite taisyklę namuose, kad vaikai prieš eidami į jūsų kambarį, privalo prieš tai pasibelsti (ir patys tą patį darykite, prieš eidami į jų kambarį). Eikite kartu pogulio dieną. Vakare dviese pagulėkite putų vonioje žvakių šviesoje.
 
  • Būti kūrybingiems. Kai kurioms poros reikia būti kūrybingoms, jeigu nori atrasti laiko sau. Pavyzdžiui, kai vaikai vakare žiūri televizorių, tėvai gali rasti nuošalią vietelę, kur jų nematytų vaikai, bet kur jie galėtų stebėti ar girdėti savo atžalas. Tarkime, tėvai tuo metu gali būti sode ir stebėti vaikus pro langus, bet taip, kad jie patys nesimatytų.
 
  • Tinkamai nusiteikti. Auginant mažus vaikus ir nuolat rūpinantis buitimi gali būti sunku nusiteikti seksui. Tačiau kai kurios smulkmenos tai gali padėti padaryti. Moterys, pavyzdžiui, visada gali dėvėti seksualius apatinius – jausdamosi gražios, moterys labiau pasitiki savimi ir yra labiau pasirengusios seksui.
 
  • Keisti supratimą apie tai, kas jums yra intymumas. Daug moterų, kurios neseniai tapo mamomis, apie seksą dėl hormonų pokyčių ir kūno pokyčių, apie seksą galvoja mažiausiai. Todėl tuomet reikia keisti požiūrį į tai, kas yra intymu ir seksualu. Yra begalė veiklų, kurios suteikia fizinį malonumą ir orgazmą ir tai nėra lytiniai santykiai. Pavyzdžiui, galima vienas kitam palikti raštelius, kuriuose aprašyti tai, ką skanaus, neįprasto arba kažko, ko niekada nedarėte, norėtumėte išbandyti ir kas nebūtinai yra lytiniai santykiai. Sudaryti sąrašą veiklų, kuriomis galėtumėte pademonstruoti savo švelnumą ir dėmesingumą antrajai pusei ir turėsite daugybę naujų idėjų!
 
  • Skirti laiko atrasti iš naujo vienas kito kūną. Viena vertus, jūs vis dar tie patys, bet, kita vertus, dabar jau kitokie, kai prabėgo daug laiko karto, galbūt gimė vaikai. Kai pasitaikys galimybė pabūti tik dviese, neskubėkite pasiekti finišo tiesiąją, bet skirkite laiko iš naujo atrasti tai, kas jus dabar labiausiai jaudina.
 
  • Nepykti. Gyvenime nuolat šypsotis nepavyksta. Natūralu, kad būna dienų, kai vaikai neklauso ir viskas klostosi ne taip, kaip jūs norėtumėte. Jeigu turite ką nors vienas kitam pasakyti – sakykite, išsiaiškinkite, nelaikyti pykčio savyje, kad galėtumėte po to vėl džiaugtis gražiais santykiais. Jūs esate viena komanda, todėl turite kalbėti ir apie savo jausmus. Stenkitės niekada neiti miegoti susipykę.
 
  • Naudotis savais žodžiais. Šiltus jausmus galima išreikšti žodžiais. Niekada nepamirškite vienas kitam padėkoti ir būti kasdien maloniems. Pamatę, kad antroji pusė virtuvėje plauna indus – padėkokite. Tokie maži dalykai padeda stiprinti santykius ir tiesia kelią fizinei meilei, seksui.