Visi yra girdėję, kad, norint pritraukti sėkmę, reikia tinkamai apsirengti. Tačiau daug klausimų kelia, kaip iš tikrųjų turėtų rengtis žmogus, kad būtų sėkmingas.

 

"sėkmė"

10 patarimų, kaip rengtis, kad pritrauktumėte sėkmę:

 

  • Verslo pasaulyje labai svarbu ne tik, ką žmogus gali ir moka, bet ir tai, kaip jis atrodo. Kiekvieną kartą išėjęs iš namų žmogus formuoja aplinkinių nuomonę, kaip kiti jį turėtų vertinti ir su juo elgtis. Žmonės vien tik pagal išvaizdą gali įvertinti kitų statusą, nuspėti profesiją, gyvenimo būdą, pajamų dydį ir kitus dalykus.

 

  • Sėkmingi žmonės paprastai išsiskiria nepriekaištingu stiliumi. Kodėl? Todėl, kad jie supranta, kad jų stilius yra jų prekės ženklas. Stilius – tai išorinis rodiklis, kas jūs esate kaip asmuo. Kelyje į sėkmę svarbu apgalvoti kiekvieną detalę. Ypač tai aktualu versle. Geras stiliaus jausmas gali atverti daugiau galimybių ir padėti pagauti sėkmę už uodegos.

 

  • Rengtis reikėtų, atsižvelgiant į tai, kokio vaidmens norima. Įvaizdis turėtų būti naujas ir gaivus. Niekada renkantis drabužius ir aksesuarus nepamiršti, kad jūs atstovaujate savo prekės ženklą. Nuo asmeninės išvaizdos labai priklauso ir pajamų galimybės. Įvaizdis turėtų atrodyti nepriekaištingai kiekvieną dieną, jeigu norite, kad verslas plėstųsi. Rengtis reikėtų, atsižvelgiant į tai, kur norėtumėte būti, o ne tik į tai, kur jūs esate dabar. Kuo vilki žmonės, užimantys aukštesnes pareigas? Verta stebėti jų stilių ir imti iš jų pavyzdį. Atnaujinti stilių gali būti šiek tiek brangiau negu kainuoja įprastinė apranga, tačiau investicijos įvaizdžio kūrimui turėtų atsipirkti.

 

  • Pradėti reikėtų nuo spintos pertvarkos. Reikėtų išmesti be gailesčio viską, kas yra suplyšę, pasenę, praradę formą arba paprasčiausiai nebetinka. Tai padarius, reikėtų atidžiai peržiūrėti likusius drabužius, aksesuarus bei avalynę ir apgalvoti, kaip juos galima derinti, kad paliktumėte teigiamą įspūdį.

 

  • Drabužių spinta turėtų būti patogi naudoti, todėl būtina joje nuolatos palaikyti tvarką ir švarą. Įsigyti pakabų, tinkančių įvairiems drabužiams kabinti ir sukabinti drabužius spintoje pagal jų tipą (kelnės, sijonai, marškiniai ir t. t.). Batus sudėti pagal spalvą, kad būtų akivaizdu, ką su kuo derinti. Aksesuarus ir papuošalus sukabinti ant papuošalų kabyklų ar sudėti į specialias dėžes su skyreliais. Rekomenduojama aksesuarus laikyti sudėtus tvarkingai ir matomoje vietoje. Daug didesnė tikimybė, kad jie bus naudojami, jei jie bus sudėti tvarkingai.

 

  • Kai reikia įsigyti naują daiktą, rinktis kokybę, o ne kiekybę. Pirkti geriausia, ką galite sau leisti. Kai kuriais atvejais verta įsigyti porą vienodų ar panašių drabužių. Pavyzdžiui, radus idealiai tinkančias juodas kelnes, galima iš karto įsigyti dvejas. Arba radus kokybiškų ir idealiai tinkančių apatinių drabužių, taip pat galima jų įsigyti daugiau. Kitaip tariant, reikėtų nebijoti įsigyti daugiau tokių pačių daiktų, kurie yra iš tikrųjų geri ir kokybiški. Tai padės kurti įvaizdį, padedantį pritraukti sėkmę.

 

  • Visada renkitės taip, kad padarytumėte įspūdį, kai einate susitikti su klientais, prezentacijas, interviu ir t. t. Norint padaryti įspūdį, reikia ruoštis iš anksto. Drabužius reikėtų pasiruošti bent iš vakaro. Drabužius išlyginti, batus nuvalyti, parinkti derančius aksesuarus. Vilkėti ir idealiai tinkančią aprangą. Visada reikėtų ją pasimatuoti dar prieš svarbų renginį ar susitikimą. Svarbu ne tik, kaip atrodote su tais drabužiais, bet ir kaip su jais jaučiatės, nes jūsų vidinę savijautą ir energiją taip pat jaučia aplinkiniai.

 

  • Atrodydami geriausiai, kaip galite, jūs ir parodysite geriausiai, kaip įmanoma. Jei nuspręsite atnaujinti savo įvaizdį, prieš tai verta apgalvoti ir užsirašyti, ką norėtume, kad žmonės kalbėtų apie jus, kokia jūsų savijauta, kai atrodote geriausiai, kaip įmanoma. Kartoti tai sau prieš veidrodį kiekvieną kartą, prieš išeinant iš namų. Patvirtindami sau, kad gerai atrodote ir galite kalnus nuversti, gali jūsų gyvenime padaryti stebuklus.

 

  • Gražinti save ir atnaujinti asmeninį įvaizdį. Kai atrodoma gerai ir jaučiamasi gerai. Norint pritraukti geriausius klientus, reikia patiems turėti jų lygio įvaizdį. Net jei dirbate iš namų, reikėtų rengtis taip, kad galėtumėte palikti gerą įspūdį. Kiekvieną rytą reikėtų atsikelti ir apsirengti taip, tarsi reikėtų eiti į svarbų verslo susitikimą, nesvarbu, kad iš tikrųjų tai tik dalyvavimas internetinėje konferencijoje.

 

  • Nešioti amuletą arba talismaną. Idealiai parinkta apranga ir aksesuarai – tai dar ne viskas. Visi, kurie domisi mistiniais reiškiniais, žino, kad kartais sėkmei reikia visai nedaug – tik kažkokio daikto, kuris neša sėkmę. Daugelis žmonių turi tokių talismanų ir amuletų, kurie telpa į švarko kišenę ar piniginę. Smulkmena, bet ji gali padėti labiau pasitikėti savo jėgomis ir todėl pasiekti sėkmę.

 

Puikiai atrodant, gyvenimas tampa lengvesnis. Pasidaro lengviau susipažinti su naujais žmonėmis, išreikšti save, kalbėti prieš didelę auditoriją, užbaigti sandorius ir pan. Taigi, tikriausiai kiekvienas iš mūsų turėtų, ką padaryti jau šiandien, kad atrodytų kaip sėkmės lydimi žmonės.