Daugelis nė neįtartų, kad yra mažų gestų ir trumpų akimirkų, kai vyras dėl savo moters pameta galvą. Apie šiuos mažus dalykus, nuskaidrinančius jo gyvenimą, jis niekada neprasitars. Nesvarbu, kad vyras dažnai nesako, kaip labai stipriai jus myli, bet jo meilę išduoda įvairios smulkmenos. Vyrams džiaugsmą teikia žinojimas, kad rūpi savo mylimajai. Kai kurie dalykai moterims nė neatrodo labai svarbūs, bet iš tikrųjų jie priverčia vyrą pasijausti išdidžiu ir įsimylėjusiu.

 

santykiai

10 mažų dalykų, kurie vyrams patinka moteryse:

 

  • Jam patinka jo šypsena, kai galvoja apie jus. Nesvarbu, ar jis sėdi darbe įsitempęs, įstrigęs kamščiuose ar tiesiog nuobodžiaudamas naršo feisbuke. Jei vaikinas yra laimingas santykiuose, moteris jo gyvenime priverčia jį nevalingai šypsotis, net jeigu tuo metu jos nėra šalia. Pagalvojęs apie ją ar išgirdęs jos vardą, vyras nušvinta kaip saulė.

 

  • Kai moteris glosto plaukus ar kelį, kai jis vairuoja. Mes norėtume nurodyti priežastį, kodėl tai yra, bet galime pasakyti tik tiek, kad tai yra geriausias dalykas pasaulyje. Jie tiesiog tuo metu jaučiasi mylimi ir 100 % vyriški.

 

  • Pagauti akimirką, kai mylima moteris į jį žiūri. Vyrai, kaip ir moterys, trokšta būti geidžiami. Kai vyras yra su moterimi, kuriai atrodo, kad jis nori būti su ja, jis jaučiasi laimingas. Nėra pasaulyje geresnio dalyko nei jaustis taip pat mylimu ir geidžiamu, kaip pats kažko geidi.

 

  • Kai mylimoji kažką padaro juokingai, nors pati apie tai nė neįtaria. Gal mylimoji juokdamasi juokingai suraukia nosį, o gal truputį supykusi, pliaukšteli jam per petį. Gal ji žaidžia su plaukais, kai dėl kažko nervinasi. Kad ir kas tai būtų, jūs tai darote natūraliai, o vyras tai mato. Jis tai pastebi, nes tai yra vienas iš mažų dalykų, kuris jus išskiria iš kitų moterų, kurias jis kada nors buvo sutikęs. Ir jis jus myli.

 

  • Kai moters dėka vyras gali pasijusti didvyriu. Tai pasireiškia mažais gestais. Jis jums išvirs arbatos, kai pasijusite blogai, pasiims, kai nuvažiuos paskutinis autobusas. Jam patinka rūpintis savo moterimi ir jis džiaugiasi, kai jai jo prireikia.

 

  • Mylimosios šypsena ją pabučiavus. Ar prisimenate euforiją, kurią patiriate, kai bučiuojate mylimą žmogų? Arba tai, kaip jūsų kūną užpildo vadinamieji laimės hormonai – endorfinai? Po tokio bučinio moteris nevalingai nusišypso, net jei pati to nepastebi. Tačiau vyras tai mato ir prisimena.

 

  • Kai moteris jį sušildo savo kūnu. Tai gali skambėti kvailai, bet būtent taip moters gali parodyti vyrui, kad jis jai reikalingas. Nedėvėkite sportinių marškinėlių ar kojinių poros – niekas taip nešildo kaip mylimo žmogaus artumas.

 

  • Bučiuoti kaklą prieš pat užmingant. Vyro tikruosius jausmus ir emocijas geriausiai išduoda apkabinimas ir bučiniai prieš miegą. Jis mėgsta bučiuoti jautrią prisilietimams kaklo zoną, nes tai yra vienu metu ir subtilu, ir beprotiškai aistringa.

 

  • Kai moteris tyliai pasako kažką seksualaus draugų kompanijoje. Tai vyrą labai jaudina ir leidžia mėgautis santykiais, kuriuose geismas niekada neišblėsta. Jis žino, kad savo moters akyse yra patrauklus ir vertina, kad ji neslepia savo pikantiškų minčių nuo jo. Nors jis svajoja apie stabilius ir taikius santykius, kartas nuo karto norėtų, kad moteris būtų vulgari ir nenuspėjama, pavyzdžiui, kažką pašnibždėtų į ausį. Tai jį uždega ir sukelia norą nesustoti domėtis savo moterimi ir atrasti dar daugiau joje, nei yra atradęs dabar.

 

  • Kai išrinktoji bando atrodyti pritrenkianti, eidama susitikti su jo draugais. Ir ne, tai ne tik išvaizda, bet ir atvirumas – jūs žinote, kas jam svarbu ir visiškai to nepaisote.