Afirmacijos, mantros arba kasdieniai teiginiai atlieka svarbų vaidmenį, formuojant gyvenimą, kurį gyvename kiekvieną dieną ir tai, kuo mes vieną dieną tapsime. Protas, mąstymas yra galinga jėga, todėl viskas, ką sakome, veikia ir daro įtaką tam, kas vyksta aplinkui ir mums patiems asmeniškai. Stipraus žmogaus niekas negali palaužti, nebent jis pats norėtų pasiduoti ir nuleisti rankas. Kitų žmonių nuomonės yra tiek svarbios, kiek patys norite, kad jos būtų svarbios. Tai, kaip jaučiatės ir kokį gyvenimą gyvenate, labai priklauso nuo to, ką kiekvieną rytą pasakote asmeniui, žvelgiančiam į jus pro veidrodį. Štai keletas dalykų, kurių reikėtų nepamiršti kasdien sau priminti!

 

priminimai

10 dalykų, kuriuos reikėtų kasdien sau priminti:

 

  • Tu esi pakankamas, koks esi. Nėra nieko ir nė vieno asmens pasaulyje, kuris galėtų suteikti pilnatvės jausmą. Nebent tai būtų Dievas. Reikia suprasti, kad jūs jau turite viską, ko gali prireikti įveikti kliūtis ir suklestėti. Neieškokite patvirtinimo iš šalies. Pažvelkite į save ir atraskite vidinės motyvacijos.

 

  • Tu esi unikalus. Jūs toks esate vienintelis. Niekas negali jūsų pakeisti ir jūs nieko negalite pakeisti. Rūpinkitės savo reikalais ir nesižvalgykite pro tvorą, ar kaimynų žolė žalesnė. Šiuolaikiniame pasaulyje jau ir taip per daug kopijų, žmonių, kurie kiekvieną rytą atsikėlę užsideda kaukes ir bando gyventi gyvenimus panašius į kitų.

 

  • Nenusipigink. Kiekvienas žmogus turėtų turėti aukštus standartus. Nesiekti mažiau, nei jūs esate vertas. Nusiteikti dirbti ir stengtis, kol galiausiai pasieksite savo tikslą – nepasitenkinkite kažkuo mažiau negu patys norite. Sėkmė yra kelionė, o ne pats tikslas.

 

  • Tau pavyks! Dažniausiai užtenka žengti pirmą žingsnį ir po to įvykiai pradeda klostytis lengviau. Visada verta bandyti. Nieko nėra neįmanomo.

 

  • Tu esi palaimintas. Žmonės turi būti dėkingesni už tai, ką turi savo gyvenime ir už tai, kokie jie yra. Tačiau labai dažnai kasdienybės šurmulys apakina ir mes pamirštame, kokie laimingi mes iš tikrųjų esame. Reikėtų padėkoti už tai, kad turime stogą virš galvos, šeimą, draugų, kurie jus myli, išsilavinimą, galimybę skaityti knygas ir naršyti internete, sveikatą ir gyvybingumą.

 

  • Visada pasitaikys blogų dienų. Gyvenimas – tai nuolatiniai pakilimai ir nuosmukiai. Kai kurios dienos būna nuostabios: sulaukiate To skambučio, pritraukiate naują klientą, jus paaukština darbe, gaunate gerą įvertinimą ir išlaikote testą, ir pan. Kitomis dienomis nebūna nieko. Tačiau net ir tada nereikia pamiršti būti dėkingiems ir nesiskųsti, kad viskas blogai. Kiekvienas gali bet kurioje situacijoje įžvelgti šį tą teigiamo ir neigiamo.

 

  • Daryk tai, kas daro tave laimingu. Pasitikėkite tuo, ką sako širdis. Vadovaukitės savo intuicija, neklausydami, ką sako minia ar ką žmonės apie jus pagalvos. Išlikite autentišku savimi.

 

  • Būk savimi. Galite žavėtis įkvepiančiomis asmenybės, semtis iš jų patirties, bet nebandykite mėgdžioti jų. Jūs niekada nebūsite jais, kaip ir jie niekada nebus jumis. Nebijokite būti savimi. Būdami savimi pelnysite kitų pagarbą.

 

  • Tu nesi toks kaip X, Y ar Z asmuo. Nelyginkite savęs su kitais, nepavydėkite tiems, kurie neva sekasi geriau, tiesiog sutelkite dėmesį į savo gyvenimo kelionę ir ja mėgaukitės.

 

  • Viskas bus gerai. Vieną dieną pinigų padaugės, atsiras geresnis darbas, kils naujų ir gerų idėjų dėl darbo ar verslo, pasitaisys santykiai su antrąja puse, susituoksite, įgysite tikrų draugų ir t. t. Tačiau viskas turi vykti savo laiku. Dabartinė situacija yra laikina.