Švenčiate vieno mėnesio sukaktuves? Daug laiko, kol suprasite, kad kai kurie dalykai nėra tokie, kokie, manėte iš pradžių, nė nereikės. Ne tik po medaus mėnesio santykiai šiek tiek atvėsta ir stabilizuojasi, bet jau ir po pirmojo artimos draugystės mėnesio, kai pakankamai pažįstama vienas kitą ir pagaliau nukrinta rožiniai akiniai…

 

santykiai

10 dalykų, kuriuos pastebime jau po 30 dienų nuo santykių pradžios:

 
  • Jie yra toli gražu netobuli. Praėjus maždaug mėnesiui nuo santykių pradžios, visos kaukės nukrinta, nes nebereikia stengtis žūtbūt sužavėti potencialų partnerį ir atsiskleidžia kartais ne pačios žaviausios antrosios pusės savybės.
 
  • Jų draugai yra jūsų draugai. Pirmąsias savaites nesinori paleisti mylimojo iš savo glėbio ir kiekvieną akimirką leisti dviese intymioje aplinkoje. Tačiau po to prasideda susipažinimas su antrosios pusės draugais. Gerai, jei jie yra išsilavinę, linksmi, tokie, su kuriais smagu ir gera leisti laiką, nors visada tarp jų yra vienas kitas, kuris gali nepatikti ir kurį reikia mokytis toleruoti.
 
  • Jie nėra jūsų tipažo. Nukritus rožiniams akiniams, gali paaiškėti, kad antroji pusė nėra toks žmogus, apie kurį svajojote ir kad apskritai jūsų tipo žmogus nė neegzistuoja (tik vaizduotėje). Tik nuo jūsų priklauso, ar nuspręsite suteikti antrą šansą šiam asmeniui ir bandysite kurti santykius, kupinus išbandymų ir naujų atradimų, ar atnaujinsite savojo vyro tipažo paieškas.
 
  • Jis gali būti ne tas vienintelis. Iš pradžių simpatija atrodo beveik kaip dievas ar angelas – be abejo, tas vienintelis. Tačiau vėliau toks įvaizdis išsisklaido ir suprantama, kad tas asmuo yra tik žmogus.
 
  • Jūs galite būti nepasirengę rimtiems, ilgalaikiams santykiams. Žmogus, su kuriuo susitikinėjate gali būti puikus partneris: jis gerai atrodo, gražiai rengiasi, gali palaikyti pokalbį bet kokiomis temomis, turi gerą humoro jausmą, asmeninių tikslų ir profesinių siekių, kurie galėtų užtikrinti stabilią jūsų kaip poros finansinę situaciją, tačiau, jeigu nesate pasirengę santykiams, šis asmuo – ne jums.
 
  • Seksą reikėtų pagerinti. Jeigu praeityje turėjote labai gerą sekso patirtį, galite suvokti, kad seksas su naujuoju partneriu galėtų būti ir geresnis. Tačiau tai nereiškia, kad iš karto jį reikėtų palikti – paprastai šios problemos yra išsprendžiamos gana smagiu būdu: ieškant, kas labiausiai jaudina lovoje vienas kitą!
 
  • Jūsų šeimai jie gali nepatikti. Labai dažnai šeimos nariai į naują partnerį žvelgia kritiškai ir skeptiškai, bet tokia nuomonė pasikeičia, labiau jį pažinus (tam reikia šiek tiek daugiau laiko nei 30 dienų!).
 
  • Jūsų skoniai labai skirtingi. Galbūt vienas iš jūsų mėgsta išbandyti egzotinius maisto delikatesus, o kitas pirmenybę teikia paprastam, naminiam maistui. Galbūt vienas iš jūsų mėgsta veiksmo ar fantastinius filmus, o kitas – romantines komedijas ir psichologines dramas. Tai tik įrodo, kad priešingybės traukia!
 
  • Jus vis dar traukia kiti žmonės. Tai yra natūralu, kad pastebime kitus patrauklius asmenis, viskas priklauso tik nuo to, kaip pasirenkame elgtis šiose situacijose.
 
  • Santykius pradėjote dėl blogų priežasčių. Pavyzdžiui, pradėjote santykius, nes norėjote atkeršyti ar kažką įrodyti buvusiajam. Santykiai turėtų būti pradeda dėl abipusės simpatijos, o ne dėl tokių įtartinų priežasčių.