Orai lietuvoje

8.3°
10.5°
9.3°
13.3°
9.7°
7.4°
6.8°
7.5°
7.6°
6.8°
7.2°
6.5°
7.3°
8.4°
8.1°
7.4°
7.5°
8.9°
8.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Ši diena skatins kūrybingumą, polėkį, tačiau kartu gali atnešti netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi. Galbūt rūpesčių sukels artimo žmogaus, vaiko poelgis, padaryta žala ar nesuteikta pagalba.


Profesinėje veikloje augs reikalavimai, taps pastebimesni jūsų trūkumai, darbų spragos. Norėsis nuveikti daug, bet pavyks kur kas mažiau. Pravartu didesnį dėmesį skirti higienai, išvaizdai. Vakaras avaringas ir nepalankus sveikatai.


Šiandieną gana bekompromisiai elgsitės, ir tai gali vesti iš pusiausvyros aplinkinius. Būtų geriau, kad nesugadintumėte svarbių santykių ir savo įvaizdžio. Vakare lengva bus išprovokuoti konfliktinę situaciją.


Jeigu nesate sutvarkę skubių finansinių reikalų, grąžinę skolų, nesistebėkite, kad šiandien tarsi lavina ant galvos užgrius nemaži rūpesčiai, išlaidos. Sunku bus atsiginti minčių apie tai, kad reikia susirūpinti sveikata, išvaizda.


Būsite nusiteikę siekti teisybės, kreiptis į oficialias instancijas, tvarkyti juridinius reikalus. Galite susidurti su netikėtumais. Sunkiai seksis laikytis numatyto dienos plano. Vakaras avaringas, nepalankus sveikatai.


Nusimato darbų, rūpesčių, dėl kurių jausitės įsitempę. Išorinės įtakos bus gana nevaldomos, tad ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote. Itin apdairiai elkitės su technika, elektra ir kelyje.


Šiandien bus ir rūpesčių, ir išlaidų. Tvarkydami darbo reikalus galite įsivelti į avantiūrą. Tačiau jus džiugins patinkančio asmens dėmesys. Vakaro pagundos gali atnešti nekokių padarinių. Saugokite vaikus nuo pavojų.


Kai kurios jūsų viltys gali pakibti ant plauko. Neskubėkite daryti išvadų ir priimti sprendimų, remdamiesi nepatikrintais įtarimais, spėlionėmis. Kibs infekcijos, grės apsinuodijimai. Vakaras avaringas, tad verčiau likite namuose.


Piniginės, turtinės problemos paaštrės, ypač tuo atveju, jei ieškosite daugiau, nei nusipelnėte. Pasistenkite išlaikyti darną, prievarta nebrukite savo nuomonės. Vakare kils pavojus sukomplikuoti meilės santykius, sukelti skandalą viešumoje ir kt.


Šiandien tiktų užsiimti individualiu verslu, namudiniais amatais, remontu. Pabendraukite su tais žmonėmis, kurie gali pasidalinti patirtimi, patarimais. Vakaro nuotykiai gali atsiliepti ne tik jūsų kišenei, bet ir santykių eigai, sveikatai.


Šiandien bendrausite su artimaisiais, kolegomis, o gal ir su žiniasklaida. Per ilgas liežuvis gali pridaryti problemų, tad būkite taktiški.


Aplinkybės bus stipresnės už jūsų norus ir valią. Gali tekti susitaikyti su ne itin maloniais dalykais. Kita vertus, ši diena žada sėkmę, susijusią su mokslu, intelektine veikla.

Žurnalų naujienos

01LaimėPrie_kavos_2017_Nr21patarimu virs^40CD9B77D725BAB86CA2B1BE9EA674A359989091C43D5A397F^pimgpsh_fullsize_distrMedicinaMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt