Orai lietuvoje

2.8°
0.8°
4.8°
6.8°
4.5°
1.5°
2.6°
3.6°
3.6°
3.5°
1.2°
0.5°
-0.2°
0.0°
-0.1°
1.0°
2.8°
2.9°
2.5°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Šiandien rūpestingai tvarkysite buitinius ir su šeima susijusius reikalus. Domins namų apyvokos prekės, žemės ūkio padargai, sėklos, sodinukai. Galbūt vyksite į sodybą, aplankysite senelius ar tėvus.


Nepraleisite progų išplėsti pažinčių ratą, pasižmonėti, nueiti į kultūrinį ar šou renginį, parodą, pademonstruoti savo talentus arba tam paraginti vaikus. Yra vilties, kad pasiseks konkurse.


Gali būti, kad darbe teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką, arba planus, ką toliau darysite. Jeigu negaluojate, darysitės tyrimus arba jau gausite jų rezultatus, lankysitės pas gydytoją. Parūps įvaizdis.


Šiandien rasite kur pasireikšti ir kam būti naudingi, reikalingi. Regis, tapsite atlaidesni savo konkurentams, priešininkams. Antroji pusė turės progą jus geriau pažinti ir dar labiau pamilti.


Ši diena gana įdomi. Išgirsta informacija gali paveikti jūsų apsisprendimą finansiniu klausimu, ypač jei jums aktualu imti paskolą, įsigyti akcijų, kurti ar uždaryti verslo įmonę ar pan. Meilės fronte bus stiprėjančios aistros.


Tikriausiai jums labai rūpės kelionės, įžymybių gyvenimas, elito mados ir renginiai, šviečiamosios paskaitos, konferencijos, seminarai. Galbūt kažkur registruositės, vyksite.


Šiandien neblogai dorositės su profesine veikla. Ypač pravartu imtis finansinių ataskaitų, apskaitos ir pan. Finansiškai naudingas gali pasirodyti verslo sandoris. Tikriausiai net ir namuose šį vakarą negalėsite liautis nedirbę.


Šiandien būsite draugiškesni, nesinorės su niekuo pyktis ar konkuruoti. Domėsitės aplinkiniais ir jie jums neliks abejingi. Regis, neatsisakysite susitikti su draugais, bendraminčiais ir kartu šauniai pavakaroti.


Užkulisiniai reikalai, nelegalus sandoris ar veikla atneš naudos. Svajosite apie slaptą meilės nuotykį, netgi jį regsite. Visgi šiandien jums prie širdies bus vienatvė, atokvėpis be jokios draugijos ir šurmulio.


Nors buitis pareikalaus pastangų, tačiau energijos turėtų pakakti ir maloniam vakaro praleidimui su draugais. Būsite linkę atverti širdį, išlieti jausmus. Regis, pasijusite suprasti ir išklausyti.


Galite tvarkyti su individualiu verslu, nuoma, nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus. Regis, vykite gausiau apsipirkti arba sėkmingai prekiausite patys. Vakaras turėtų būti komfortiškas, ramus ir sotus. Leisite sau pasimėgauti malonumais.


Jeigu šiandien daugiausiai remsitės savo galva bei šeštuoju jausmu, tai seksis gana gerai. Nenuvils reikalai, susiję su žiniasklaida, reklama, prekyba ir aptarnavimu. Galite sulaukti svečių, draugų ar giminaičių.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopaiI_Virselsi_10 cm, rgbMoters_patarimai_4virseliai_nr10.inddBūrėjaMedicinaMamai ir vaikui01.pdfNr. 2

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt