Orai lietuvoje

0.0°
-1.8°
1.6°
6.3°
0.6°
-3.3°
-1.9°
0.4°
0.3°
0.1°
-2.8°
-2.1°
-2.9°
-3.2°
-3.5°
-2.4°
-1.8°
4.5°
3.8°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Nusimato ir šilto, ir šalto. Nelengva bus susikalbėti su kolegomis ir žmonėmis, kurie jums skolingi pinigų, yra neįvykdę pažadų arba nori kažką iš jūsų gauti, nieko mainais neduodami. Kita vertus, jus guos ir džiugins meilė, kūryba.


Gana paini verslo situacija iš jūsų reikalaus racionalumo, sąžiningumo. Nors bus abejonių, prieštaringų nuotaikų įvairiose srityse, tačiau į daugumą problemų sugebėsite pažvelgti ypač įžvalgiai. Svarbu, kad elgtumėtės garbingai.


Jus gali nustebinti kažkoks pokalbis, straipsnis, reklaminis skelbimas ar pan. Ta informacija gali pasitarnauti jums ar artimam žmogui. Galite gauti meilės laišką, sulaukti pakvietimo į pasimatymą, renginį.


Šiandien lengvai galite sau ar kažkam kitam pridaryti rūpesčių. Kita vertus, jums pavyks išsiaiškinti svarbų nesusipratimą, rasti pasiteisinimą, grąžinti skolą ar naudingai pasiskolinti, laimėti derybas arba apginti artimą žmogų, kolegą.


Džiugins meilė, draugystė, kūrybinė ir pedagoginė sėkmė. Galite pernelyg įsisvajoti, panirti į nerealias fantazijas bei viltis. Ir vis dėlto tai artins prie svajonių išsipildymo tarsi savo laimę galėtumėte programuoti.


Gali atsirasti priežasčių susirūpinti profesine kompetencija, sveikata, tačiau vargu ar norėsite tai pripažinti. Pasistenkite į situaciją pažvelgti tarsi iš šalies ir paieškoti teisingų atsakymų. Darbe lengvai galite tapti apkalbų objektu.


Dieną bus daug įspūdžių ir reikalų. Galbūt vienu metu darysite daug darbų ir konkuruosite su kitais. Sėkmę pasiekti jums gali padėti geri sąjungininkai, gerbėjai. Visgi konkuruojanti pusė gali puikiai pasinaudoti apgaulinga taktika.


Jūs būsite veiklūs, dalykiški, tačiau ne visi pokalbiai bei darbai duos norimų rezultatų. Apdairiai elkitės su pinigais, dokumentais, nes itin lengva apsigauti, pasiduoti prekybininkų vilionėms.


Šiandien būsite nusiteikę aiškintis, siekti žinių, rašyti, mokytis, kaupti ir skleisti informaciją. Galbūt būsite pakviesti į kelionę, renginį. Būkite atsargūs su nepažįstamais žmonėmis bei su reiškiniais, kurių negalite valdyti.


Prieštaringa diena. Nors jūsų ketinimai bus patys geriausi, tačiau teisingai įvertinti savo perspektyvas bus sunkoka. Dabar arba vėliau gali tekti atsakyti už tai, ką žinote, kalbate ir darote.


Regis, kursite ypatingus planus, puoselėsite rožines viltis. Padedant draugams, kažkokia jūsų svajonė gali tapti realybe. Kaip bebūtų, širdyje padaugės romantikos ar paprasčiausios žmogiškos meilės.


Užsibrėžti darbai judės sklandžiai, jei laikysitės profesinės etikos. Būkite santūresni, tiek atvirai, tiek slapta reikšdami savo mintis, kritikuodami kitus, nes viskas, ką pasakysite, virs gandais.

Žurnalų naujienos

Prie kavos horoskopaiBūrėjos horoskopaiI_virselis_Nr49_10 cm, rbgPatarimai_2016_nr12virs.inddmedicina_2016_nr12-virselisMamai ir vaikuiIdėjos namamsvirselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.         Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.       Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.   „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų vertinimo…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Šiuolaikinė + Natūralioji medicina / 2013-11-13

„Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.   Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Šiuolaikinė + Natūralioji medicina“ skaitytojai turi galimybę užduoti…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.  …

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt