Orai lietuvoje

18.6°
17.4°
16.5°
13.8°
14.9°
19.1°
19.5°
19.3°
19.3°
19.2°
19.1°
10.5°
10.5°
11.2°
11.2°
11.6°
10.7°
13.8°
12.9°
13.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Tikriausiai šiandien teks bendrauti su žmonėmis, atvykusiais iš toli arba aplinkiniams pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus. Gana palankus metas reikalams, susijusiems su teisėtvarka, socialine sfera, tarptautiniais ryšiais, mokslu.


Pasižymėsite ypatinga įžvalga, kūrybingumu, sugebėsite sukurti traukos lauką ir daryti įtaką aplinkiniams. Nusimato svarbus laimėjimas, o galbūt apsisprendimas, susijęs su profesine veikla, meile, kūryba ar vaikais.


Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite naujų pažinčių. Pabendravę su aplinkiniais priartėsite prie kai kurių savo problemų išsprendimo. Galbūt pasiseks, jei ieškote papildomo uždarbio, verslo sutarčių ar pan.


Diena žada naujienų ir netikėtumų. Suintriguoti gali atsiskleidę slapti motyvai to žmogaus, kuris jus domina. Galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės. Panašu, kad tai jūsų nenuvils.


Šiandien jūsų nuotaika turėtų būti pakili, stimuliuojanti nuotykiams, avantiūroms. Labiau trauks išlaidauti, o mintys suksis apie pramogas. Daug laiko atims pasiruošimo bruzdesys, jei esate pakviesti į svečius arba jų laukiate patys.


Tikėtinas svarbus susitikimas arba pažintis, kuri išplės jūsų galimybes. Jei pasistengsite, jums pavyks atstatyti finansinę pusiausvyrą, pritraukti klientus, sutvarkyti nuosavybės dokumentus.


Aktualūs bus reklamos, ryšių, verslo sutarčių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite užtarėjų, pagalbininkų. Pasižymėsite komercine uosle. Turbūt gausite svarbią žinią ar kvietimą, bet galite to nepastebėti, neatkreipti dėmesio.


Vargu ar ši diena bus kasdieniška. Jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojamo pasiūlymo. Veržte veršitės į pasimatymą ar pramoginį renginį. Nusimato ir malonios, ir ne itin malonios staigmenos.


Jus lydės puiki nuotaika. Bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis, pritraukti gerbėjus. Palanku sudarinėti sutartis, dalyvauti pristatymuose. Tačiau gana lengvai pasiduosite kitų įtakai. Visais būdais sieksite būti mylimi, populiarūs.


Iš toli arba iš aukštesnės institucijos galite gauti svarbią žinią. Gerų vilčių suteiks nepažįstamo ar įtakingo asmens dėmesys. Jeigu turite svarbių darbų, vizitų, verta paskubėti. Bus galimybių susitarti dėl jums aktualių dalykų.


Tikėtina, kad gerų vilčių suteiks su darbu, karjera susiję reikalai. Turbūt susitiksite su jus dominančiu asmeniu. Gali nustebinti išryškėję partnerių motyvai, tikslai. Galbūt teks aiškintis dėl įsipareigojimų, susijusių su verslu ar finansais.


Tikėtina, kad imsite rimtai galvoti apie veiklos bei gyvenimo būdo keitimą. Galite gauti gerą naujieną, kvietimą, patirti savo talento ar žinių įvertinimą. Kažkoks įvykis paskatins jūsų populiarumo augimą.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos_sėkmė_viršelisI_virselis_Nr.21__10cm, rgbMoters_patarimai_2018_Nr5Bureja_2018_Nr6Sveikata nr.6Mamai ir vaikui 2018 nr2 - virselisIdėjos namamsMagija Virselis

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

  Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt