Orai lietuvoje

1.2°
0.5°
2.4°
3.6°
2.6°
0.2°
0.6°
1.2°
1.2°
1.3°
0.8°
0.1°
-0.5°
-0.7°
-0.6°
0.7°
0.6°
1.1°
1.0°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Šiuo metu gali paaiškėti, kad kai kurie iš jūsų prisikūrė nerealių iliuzijų. Beje, oro pilys gali būti statomos ir toliau, veidmainiavimas prieš save ir kitus tęsiamas. Jūsų laukia netikėtumas, susitikimas, galintis pakeisti jūsų planus.


Jausite, kad atsiranda šansų padaryti norimą įspūdį, užmegzti trokštamą ryšį. Galbūt netikėtai atsivers paslapties uždanga ir išaiškės, kad dėl jūsų sėkmės kažkas stengiasi, yra jums neabejingas.


Nuo pat ryto rūpės darbai, karjera, politika ir pan. Būsite dalykiški, reiklūs sau ir kitiems, rimtai vykdysite savo įsipareigojimus. Vakare tarsi persimainysite. Galite šauniai praleisti laisvalaikį su bendraminčiais, draugais.


Visą dieną elgsitės tarsi visuomeniniai aktyvistai. Ausys bus stačios, akys plačios, kad tik nieko nepražiopsotumėte, kas vyksta aplink jus ir kur kas toliau. Į vakarą pasijusite labai pavargę nuo šurmulio. Trokšite vienumos. Saugokitės sukčių.


Stenkitės būti diplomatiški, nepažeminti kieno nors orumo. Abejotinas nuotykis, slapta avantiūra gali suryti pinigų ir laiko. Kita vertus, staiga prasiveržęs kūrybiškumas, išryškėjusi meninė gyslelė gali atnešti naudos.


Neužsispirkite, nemanykite, kad tik jūs teisūs. Gilinkitės į save, partnerį, kad išsiaiškintumėte savo ar jo nerimo priežastis. Stiprinkite šeiminius saitus.


Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo lanksčiai bendrauti, derėtis. Visgi gali paaiškėti, kad jūsų dėka arba jūsų sąskaita kas nors kitas pasipelnė, įgavo pranašumo, o jums atiteko tik trupiniai.


Iki pat vakaro suksitės lyg voverės rate. Darbai, reikalai, susiję su įvairiais raštais, dokumentais, informacija, reklama, ryšiais, transportu pagaliau taip įgris, kad norėsis užsidaryti namų erdvėje, sukiotis prie puodų ir nieko negalvoti.


Nekaip seksis bendrauti, susikaupti. Nepaisant to, jums nepaprastai rūpės tai, kas gražu, skanu, teikia komfortą. Svajosite apie labai žemiškus, praktiškus dalykus. Pasisaugokite sukčių, aferistų.


Diena turėtų būti darbinga, rami, kuomet beveik viskas vyksta pagal planą ar įpratimą. Vakare jums būtinai reikės nuoširdžios partnerio draugijos, arba pašnekovų, su kuriais galima padiskutuoti, pasiginčyti, išgirsti kitokią nuomonę.


Regis, būsite linkę seksualiai eksperimentuoti, regzti meilės intrigas. Jeigu jums smagu flirtuoti, pokštauti, atidžiau pažvelkite pašnekovui į akis ir įsitikinkite, kad ir jam tai priimtina.


Ši diena bus labai prieštaringa. Vieniems ji atrodys žaisminga, romantiška, kitiems - kupina įtampos. Jeigu esate blogai nusiteikę, stenkitės nebendrauti su tais, kurių nemėgstate.

Žurnalų naujienos

horoskopaiBūrėjos horoskopaiPrie kavosMoters patarimaiBūrėjaPrie kavos sveikataMamai ir vaikuiIdėjos namamsBūrėjos magija

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

  Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

Būrėjos magija / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėjos magija“ padės skaitytojams pažvelgti į pasaulį kitu kampu, suprasti plačiajame pasaulyje ir asmeniniame gyvenime vykstančius paslaptingus reiškinius. Šiame žurnale skaitytojai ras daug mistinių istorijų, asmenybės testų bei psichologų, tarologų, ezoterikų ir kitų specialistų patarimų, kurie suteiks gyvenimui daugiau spalvų ir galbūt padės išspręsti daugelį rūpimų klausimų. Be to, leidinyje pateikiamos išsamios dviejų mėnesių astrologinės prognozės. Juk kiekvienam norisi bent akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį. Žurnalą paįvairina kryžiažodžiai ir galvosūkiai, dėl kurių leidinys skaitytojų dėmesį prikausto dar ilgiau. Pagrindinė…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: 860987255

El-pastas: reklama@priekavos.lt